ارسال بار از اتریش | حمل بار از اتریش | ارسال بار به اتریش

ارسال بار از اتریش | حمل بار از اتریش | ارسال بار به اتریش :کشور سرسبز و زیبای اتریش در نیم کره شمالی و اروپای مرکزی قرار دارد. این کشور با مساحت بالغ بر ۸۳٫۸۷۹ کیلومتر مربع شامل بخش وسیعی از ناحیه آلپ شرقی و رودخانه دانوب است. اتریش کشوری محصور در خشکی می باشد و رشته کوه های آلپ حدود ۷۵ درصد خاک این کشور را دربر گرفته است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوی چک ، از شرق با اسلواکی و مجارستان ، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین همسایه است و جمعا ۲۶۳۷ کیلومتر مربع با کشورهای همجوار خود مرز مشترک دارد.
اتریش در سال ۲۰۱۵ در رتبه چهاردهم کشورهای ثروتمند جهان بر پایه سرانه تولید ناخالص داخلی، قرار داشت. تا دهه ۱۹۸۰ بسیاری از صنایع بزرگ اتریش ملی شدند. با این حال، در سال‌های اخیر، خصوصی‌سازی باعث کوچک شدن حجم بخش دولتی اتریش در مقایسه با دیگر اقتصادهای اروپایی شده‌است.جنبش کارگری در اتریش از قدرت زیادی برخوردار بوده و تأثیر زیادی بر حزب‌های کارگری می‌گذارند. گردشگری بین‌المللی مهم‌ترین بخش اقتصاد ملی اتریش است.
به طور سنتی کشور آلمان مهمترین شریک تجاری اتریش بوده است که این موضوع باعث شده است که نسبت به تغییرات سریع در اقتصاد آلمان آسیب‌پذیر شود.
بسیاری از ایرانیان برای گردش و همچنین تجارت عازم کشور اتریش می گردند. در بسیاری از موارد پیش آمده که تجار و مسافران عزیز می خواهند کالای خود را از اتریش به ایران ارسال کنند از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از اتریش به ایران را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از اتریش | حمل بار از اتریش | ارسال بار به اتریش

کالاهای صادراتی ایران به اتریش:
اغلب کالاهای صادراتی ایران به گرجستان شامل : قیر – مازوت – کک و انواع مشتقات نفتی و پتروشیمی – مصالح ساختمانی – محصولات کشاورزی شامل : انواع صیفی جات ، سیر ، پیاز ، سیب زمینی و انواع سبزی ها – انواع لوازم خانگی و …. بوده است، در صورتی که پتانسیل های کشور ایران جهت صادرات به اتریش خیلی بالاتر از این مقدار است

اقتصاد اتریش و کالاهای صادراتی اتریش به دیگر کشورها:
اقتصاد اتریش برپایهٔ ماهیگیری و صنایع شیلات، کشاورزی، گردشگری و منابع انرژی تجدیدپذیر برق‌آبی و زمین‌گرمایی و همچنین شرکت های نفت و گاز و نیروی هسته ای استوار است. اتریش در سال ۲۰۱۵ در رتبه چهاردهم کشورهای ثروتمند جهان بر پایه سرانه تولید ناخالص داخلی، قرار داشت. تا دهه ۱۹۸۰ بسیاری از صنایع بزرگ اتریش ملی شدند. با این حال، در سال‌های اخیر، خصوصی‌سازی باعث کوچک شدن حجم بخش دولتی اتریش در مقایسه با دیگر اقتصادهای اروپایی شده‌است.

ارسال بار از تمامی شهر های اتریش

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز در توان دارد ارسال بار از وین اتریش ، ارسال بار از گراتس اتریش ، ارسال بار از لینز اتریش ، ارسال بار از سالزبورگ اتریش و…در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهرهای اتریش و بلعکس را دارد.

وین اشپیتال آن در درائو تسوتل زانکت پولتن فلدکیرشن این کرنتن زانکت آندره
گراتس زال‌فلدن فولکرمارکت درن‌بیرن تولن گوتسیز
لینتس آنزفلدن باد فوسلائو وینر نویشتات باد ایشل بیشوفس‌هوفن
سالزبورگ استوکرائو هولابرون اشتایر بلودنتس کوفلاخ
اینسبروک ترنتیتس انس فلدکیرش بروک آن در مور ترایزکیرشن
کلاگن‌فورت هوهنمس میزتلباخ برگنتس گمودن کوف‌اشتاین
ولز پرشتولسدورف زانکت یوهان ایم پونگائو ولفسبرگ زنکت فایت آن در گلان بران‌آئو ام این
فیلاخ تلفس برون ام گبیرگه بادن نزدیک به وین شواتس شوخات

ارسال بار از اتریش به ایران ، فریت بار از اتریش به ایران ، ارسال بار تجاری از اتریش به ایران،حمل بار از اتریش به ایران،واردات از اتریش به ایران

حمل بار از اتریش به ایران و حمل بار به اتریش را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از اتریش به ایران و بلعکس،به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از اتریش به ایران و از ایران به اتریش در سریع ترین زمان ممکن ، بالاترین امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است.

ارسال بار از اتریش | حمل بار از اتریش | ارسال بار به اتریش

ارسال بار از وین

ارسال بار از وین اتریش به ایران،فریت بار از وین اتریش به ایران ، ارسال بار تجاری از وین اتریش به ایران ، حمل بار از وین اتریش به ایران ، واردات از وین اتریش به ایران ریکیاویک پایتخت کشور اتریش و مرکز فرهنگی, علمی, اقتصادی و اداری این کشور است، ویَن یا ویانا وین در همه روزهای سال پذیرای عده زیادی از جهانگردان است و در سال حدود ۷ میلیون توریست از آن بازدید می‌کنند پایتخت کشور اتریش و یکی از استان‌های نه‌گانه کشور اتریش محسوب می‌شود. این شهر بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است. تا قبل از شروع قرن بیستم میلادی، وین بزرگترین شهر آلمانی زبان اروپا بود. پیش از شروع جنگ جهانی اول این شهر دو میلیون نفر جمعیت داشت.وین پایتخت جهانی موسیقی است و در تمام جهان شهر و زادگاه بسیاری از آهنگسازان و بزرگان موسیقی شناخته می‌شود. دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین که یک دانشگاه دولتی است، بزرگترین و معتبرترین دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین است. همچنین مدرسه‌ها، هنرستان‌ها و کنسرواتوارهای خصوصی موسیقی فراوان دیگری نیز به آموزش علاقه‌مندان و هنرجویان موسیقی در وین می‌پردازند.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از اتریش به ایران و ارسال بار به اتریش ، به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با نیم قرن سابقه در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران اماده ی حمل بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از اتریش به ایران و از ایران به اتریش ،در سریع ترین زمان ممکن می باشد.