ارسال بار از رومانی | حمل بار از رومانی| ارسال بار به رومانی

ارسال بار از رومانی | حمل بار از رومانی | ارسال بار به رومانی: رومانی با داشتن مساحت ۲۳۸٬۴۰۰ کیلومتر مربع نهمین کشور اتحادیه اروپا از نظر مساحت است و همچنین با داشتن ۱۹.۹۴ میلیون جمعیت هفتمین کشور اتحادیه اروپا از نظر جمعیت است.[۱] پایتخت و بزرگترین شهر آن بخارست ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است رومانی عضوی از اتحادیه اروپا و سازمان ناتو می باشد.
زبان رسمی این کشور زبان رومانیایی و واحد پول آن لئو رومانی است. اکثریت مردم رومانی مسیحی هستند که حدود ۸۷ درصد از شاخه ارتدکس تعلق دارند.
مردم رومانی از آمیزش قوم بومی داچیا (قومی هندواروپایی مرتبط به تراکیهای‌ها) و رومی‌ها پدید آمده و زبان رومانیایی از ریشه لاتین و هم‌خانواده با زبان ایتالیایی است.
در سال ۱۹۸۹، نیکلای چائوشسکو، دیکتاتور کمونیست کشور درپی شورش مردم رومانی سرنگون و نظام این کشور به یک نظام چندحزبی مبدل شد. با کنار رفتن پرده آهنین، دوره گذار رومانی به سوی دموکراسی و اقتصاد بازار سرمایه‌داری آغاز شد. پس از یک دهه مشکلات اقتصادی بعد از انقلاب و کاهش استانداردهای زندگی، انجام اصلاحات گسترده، بهبود اقتصادی را به دنبال داشت. در سال ۲۰۱۰، رومانی یک کشور با درآمد متوسط رو به بالا با شاخص توسعه انسانی بالا بود که همین امر باعث پیشرفت روابط این کشور با کشور های دیگر از جمله ایران گشت. بسیاری از ایرانیان برای تحصیل و همچنین تجارت عازم کشور رمانی می گردد. در بسیاری از موارد پیش آمده که تجار و مسافران عزیز می خواهند کالای خود را رومانی به ایران ارسال کنند از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از رومانی به ایران را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از رومانی | حمل بار از رومانی| ارسال بار به رومانی

رومانی کشوری در جنوب شرقی اروپاست که پایتخت ان شهر بخارست است.رومانی عضو اتحادیه اروپا و سازمان ناتو است،دین اکثر مردم رومانی مسیحیت است و جمعیتی بالغ بر ۱۹ ملیون نفر دارد.

روابط تجاری رومانی با ایران:
علی رغم وجود تحریم ها در این سالها روابط تجاری ایران با رومانی دچار نقصان شد ولی هرگز این روابط قطع نشد. زمینه‌های واردات کالاهای رومانی به ایران در حوزه‌های ماشین‌آلات، قطعات فولاد و اجناس صنعتی است و ایران نیز زمینه‌های صادرات کالاهایی غیر از نفت همچون محصولات پتروشیمی و مواد غذایی امکان صادرات به این کشور را دارد.
ارسال بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از رومانی به ایران و از ایران به رومانی،در سریع ترین زمان ممکن و قیمت ایده ال، تخصص شرکت حمل و نقل بین المملی تکسیز می باشد.
مهاجران و تاجرانی که قصد ارسال بار از رومانی به ایران و یا بلعکس را دارند، می توانند از خدمات حمل بارایران- رومانی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز بهره مند شوند.

ارسال بار از تمامی شهر های رومانی

این شرکت حمل و نقل بین المللی در توان دارد که ارسال بار از بخارست رومانی،ارسال بار از ایاشی رومانی،ارسال بار از کلوژ_نپوکا رومانی،ارسال بار از کونستانسا رومانی،ارسال بار از گالاتسی رومانی،ارسال بار از براشوو رومانی،ارسال بار از پلویشت رومانی،ارسال بار ازبرئیلا رومانی،ارسال بار از بکو رومانی،ارسال بار از اورادئا رومانی،ارسال بار از ارد رومانی و..در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های رومانی  و ارسال بار به کلیه شهر های رومانی را دارد.

بخارست پلویشت بایا ماره
ایاشی برئیلا بوزائو
کلوژ-نپوکا اورادئا ستو ماره
تیمیشوآرا بکو بوتوشن
کونستانسا ارد رمنیکو ولچا
کقئوا پیتشت سوچاوا
گالاتسی سیبیو پیاترا نئم
براشوو ترگو مورش دروبتا-تورنو سورین

ارسال بار از رومانی  به ایران ، فریت بار از رومانی به ایران ، ارسال بار تجاری از رومانی به ایران ، حمل بار از رومانی به ایران،واردات از رومانی به ایران

حمل بار از رومانی به ایران و از ایران به رومانی را،با بهترین کیفیت و امنیت می توانید با شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از رومانی به ایران و ارسال بار از ایران به رومانی به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تاجرین از رومانی به ایران و بلعکس در سریع ترین زمان ، بالاترین امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است.

ارسال بار از رومانی | حمل بار از رومانی| ارسال بار به رومانی

ارسال بار از بخارست

ارسال بار از بخارست به ایران،فریت بار از پراگ ایران ، ارسال بار تجاری از بخارست به ایران ، حمل بار از بخارست به ایران ، واردات از بخارست به ایران

بخارست پایتخت کشور رومانی و پر جمعیت ترین شهر این کشور می باشد همچنین بخارست دارای قوی ترین صنعت در کشور رومانی است ، این ویژگی ها باعث شده تا مسافرین و تجار زیادی به این شهر سفر کنند ، بخارست یک شهر مقرون به صرفه اروپایی است که علاوه بر موزه‌های مهم طبیعت بکری دارد که هر توریستی را مجذوب خود می‌کند.
بیشتر کافه‌های شهر مدرن هستند، اما شما می‌توانید ردپای کافه‌های قرن ۱۹ را هم به راحتی در شهر دنبال کنید. کلیساهای ارتدکس و ویلاهای پرزرق و برق در گوشه‌های آرام شهر به زیبایی در کنار هم جمع شده‌اند. بیشتر گردشگران وقتی به بخارست میرسند تلاش می‌کنند این شهر را در زودترین زمان ممکن ترک کنند، اما ما به شما توصیه می‌کنیم که کمی تامل کنید تا زیبایی‌های خیره کننده شهر خودشان را به شما نشان دهند.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از رومانی به ایران و ارسال بار به رومانی ، به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با نیم قرن سابقه در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران اماده ی حمل بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از بخارست به ایران و از ایران به بخارست ،در سریع ترین زمان ممکن می باشد.