ارسال بار از ترکیه | حمل بار از ترکیه | ارسال بار به ترکیه

ارسال بار از ترکیه | حمل بار از ترکیه | ارسال بار به ترکیه :ترکیه کشور اوراسیایی است که قسمتی از ان در خاورمیانه و قسمتی دیگر در اروپا واقع شده است اما با این حال در تلاش است که به اتحادیه اروپا بپیوندد و هم اینک تیم ملی این کشور در لیگ اروپا شرکت می کند پایتخت کشور ترکیه انکارا است. همواره افراد زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران به دلیل پیشرفت در کار و تجارت به کشور ترکیه مهاجرت می کنند. سازمان سیا ترکیه را جزو کشور های توسعه یافته دسته بندی کرده است و این کشور کشوری صنعتی به شمار می رود به ترتیب نساجی،پالایش نفت،صنایع غذایی،صنایع شیمیایی،صنایع فولاد و ذوب اهن ،خودروسازی و ماشین سازی بیشترین سهم را درصنعت ترکیه دارند.
طبق امار گمرک ایران چهارمین کشور عمده ی صادر کننده کالا به ایران ترکیه است، لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار از ترکیه به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن دارند.
موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن ترکیه در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از ترکیه به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از ترکیه به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از ترکیه به شمار نمی روند به کار می رود.

ارسال بار از ترکیه | حمل بار از ترکیه | ارسال بار به ترکیه

از جمله موارد رایج ارسال بار از ترکیه که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:
ارسال بار لوازم منزل از ترکیه، ارسال بار لوازم شخصی از ترکیه، ارسال بار لباس از ترکیه، ارسال بار مجسمه از ترکیه، ارسال بار لوکس از ترکیه، ارسال بار کتاب از ترکیه،ارسال بار شکستنی از ترکیه، ارسال بار لوازم خانگی از ترکیه، ارسال بار غیر تجاری از ترکیه و.
محموله های تجاری ای که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از ترکیه به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:
ارسال بار موز سبز از ترکیه، ارسال بار محصولات غذایی از ترکیه، ارسال بار سیگار از ترکیه، ارسال بار توتون و تنباکو از ترکیه، ارسال بار لباس از ترکیه، ارسال بار پوشاک از ترکیه، ارسال بارفندق از ترکیه، ارسال بار شکلات از ترکیه ،ارسال بار سوپر فسفات از ترکیه، ارسال بار مکمل های دارویی از ترکیه ،ارسال بار لوازم خانگی برقی از ترکیه، ارسال بار روسری از ترکیه ،ارسال بار واگن های باری از ترکیه ارسال بار فسفات کلسیم از ترکیه ،ارسال بار تخته های فیبری از ترکیه، ارسال بار میوه از ترکیه، ارسال بار اجیل از ترکیه، ارسال بار جین از ترکیه،ارسال بار ماشین های نورد از ترکیه، ارسال بار فسفات الومینوکلسیک از ترکیه،ارسال بار تخته های فیبری چوبی از ترکیه، ارسال بار محصولات ارایشی بهداشتی از ترکیه،ارسال بار ماشین الات از ترکیه، ارسال بار لوازم خانگی از ترکیه، ارسال بار لوازم خانگی برقی از ترکیه،ارسال بار لوازم برقی از ترکیه ارسال بار تجاری از ترکیه ،ارسال بار روسری از ترکیه و…

ارسال بار از تمامی شهر های ترکیه

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از انکارا ترکیه،ارسال بار از ترابزول ترکیه،ارسال بار از انتالیا ترکیه،ارسال بار از دنیزلی ترکیه،ارسال بار از ازمیر ترکیه،ارسال بار از چانقری ترکیه،ارسال بار از کوشی اداس ترکیه،ارسال بار از مارماریس ترکیه،ارسال بار از بورسا ترکیه،ارسال بار از قونیه ترکیه،ارسال بار از مرسین ترکیه و… در واقع توانایی ارسال بار از کلیه ی شهر های ترکیه و ارسال بار به ایران از کلیه ی شهر های ترکیه را دارد.

استانبول قیصریه آداپازاری گبزه
آنکارا مرسین قهرمان مرعش مانیسا
ازمیر اسکی‌شهر ارزروم بالیکسیر
بورسا دیاربکر وان طرسوس
آدانا دنیزلی الازیغ ترابزون
غازی‌عینتاب شانلی‌اورفه باتمان چوروم
قونیه سامسون ازمیت چورلو
آنتالیا ملطیه سیواس عثمانیه

ارسال بار از ترکیه به ایران،فریت بار ازترکیه  به ایران،ارسال بار تجاری از ترکیه به ایران،حمل بار از ترکیه به ایران،واردات از ترکیه

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از ترکیه به ایران و ارسال بار از ایران به ترکیه به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تاجران از ترکیه به ایران و ارسال بار از ایران به ترکیه در سریع ترین زمان ، امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است

ارسال بار از ترکیه | حمل بار از ترکیه | ارسال بار به ترکیه

ارسال بار از استانبول

ارسال بار از به ایران،فریت بار ازترکیه به ایران،ارسال بار تجاری ازاستانبول به ایران،حمل بار ازاستانبول به ایران،واردات از استانبول:
استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قاره اسیا و اروپا را ازیکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد.
این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.
از مهمترین مراکز گردشگری استانبول میتوان از مسجد ایا صوفیه،مسجد سلطان احمد،کاخ توپکاپی،کاخ دلمه باغچه و…نام برد.
استانبول همیشه قلب جریان اقتصادی_صنعتی ترکیه نیز بوده است.حدود ۳۸ درصد از اماکن صنعتی و همین طور حدود ۲۰ درصد از نیروی کار شاغل در صنعت ترکیه, در این شهر حضور دارند.
همواره محصولات مختلف ترکیه مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است لذا تعداد زیادی از تجار ایرانی قصد حمل بار محموله های مختلف خود از استانبول به ایران را دارند.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از استانبول به ایران و ارسال بار از ایران به استانبول به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار ازاستانبول به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن بهره مند شوید.