ارسال بار از اسپانیا | حمل بار از اسپانیا | ارسال بار به اسپانیا

ارسال بار از اسپانیا | حمل بار از اسپانیا | ارسال بار به اسپانیا :

اسپانیا کشوری توسعه یافته در جنوب غربی اروپاست،اقلیم ،اثار تاریخی و فرهنگی،موقعیت جغرافیایی و امکانات رفاهی اسپانیا موجب شده که صنعت گردشگری اسپانیا به دومین صنعت گردشگری بزرگ دنیا تبدیل شود.

اسپانیا به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالاو…هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران باشد. موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن اسپانیا در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از اسپانیا به ایران را به صورت فریت بار دارند، زیرا وزن محموله ی ارسالی از اسپانیا به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد. اصطلاح فریت بار برای این گونه بارها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از اسپانیا به شمار نمی روند به  کار می رود. کشور اسپانیا از لحاظ اقتصادی کشوری بسیار پیشرفته به شمار می رود و دارای رتبه پنجم اقتصاد بزرگ اروپاست.محصولات مختلف اسپانیایی به دلیل کیفیت ساخت بالا همواره مورد توجه و نیاز جهانیان از جمله ایرانیا واقع شده است،لذا تاجران ایرانی زیادی قصد ارسال بار از اسپانیا به ایران را به صورت مقرون به صرفه و با کیفیت و امنیت بالا دارند.

ارسال بار از اسپانیا | حمل بار از اسپانیا | ارسال بار به اسپانیا

از جمله موارد رایج ارسال بار از اسپانیا که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:
ارسال بار لوازم منزل از اسپانیا، ارسال بار لوازم شخصی از اسپانیا، ارسال بار لباس از اسپانیا، ارسال بار مجسمه از اسپانیا، ارسال بار لوکس از اسپانیا، ارسال بار کتاب از اسپانیا،ارسال بار شکستنی از اسپانیا، ارسال بار لوازم خانگی از اسپانیا، ارسال بار غیر تجاری از اسپانیا و…
محموله های تجاری که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از اسپانیا به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:
ارسال بار فلزات اصلی از اسپانیا،ارسال بار محصولات غذایی از اسپانیا،ارسال بار کالاهای نساجی از اسپانیا،ارسال بار ماشین الات از اسپانیا،ارسال بار لوازم خانگی برقی از اسپانیا،ارسال بار لباس از اسپانیا،ارسال بار ظروف از اسپانیا،ارسال بار لوازم ارایشی و بهداشتی از اسپانیا،ارسال بار تجاری از اسپانیا،ارسال بار پوشاک از اسپانیا ،ارسال بار اجزا و قطعات توربین‌های بخار از اسپانیا،ارسال بار شیرالات از اسپانیا،ارسال بار کاغذ گرافت از اسپانیا،ارسال بار لوله و الیاژهای نیکل از اسپانیا،ارسال بار مرکب چاپ از اسپانیا،ارسال بار کوره از اسپانیا،ارسال بار ابزار های مغناطیسی از اسپانیا،ارسال بار وسایل نقلیه ی موتوری از اسپانیا
ایران و اسپانیا چه کالاهایی مبادله می‌کنند؟
بیشترین صادرات ایران به اسپانیا شامل«محصولاتی از آهن یا فولاد»،‌ «زعفران در بسته‌بندی بیش از ۳۰ گرم»، «پسته»، «انگور خشک‌کرده»، «روده، بادکنک و شکمبه حیوانات»، «آب گرم‌کن»،‌ «کف‌پوش»، «انواع میگو» و «روده‌های مصنوعی (پوشش سوسیس)»
اقلام وارداتی ایران از اسپانیا شامل:
«اجزا و قطعات توربین‌های بخار»، «کود»،‌ «دستگاه‌های حفاری»، «شیر و وسایل همانند برای لوله و…»، «کاغذ گرافت»، «لوله از آلیاژه‌های نیکل»، «مرکب چاپ»، «کوره و تنور برای عملیات‌های معدنی»، «ابزارهای مغناطیسی» و «وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ سی سی».و…

ارسال بار از تمامی شهر های اسپانیا

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از مادرید اسپانیا،ارسال بار از والنسیا اسپانیا،ارسال بار از سبیا اسپانیا،ارسال بار از ساراگوسا اسپانیا،ارسال بار از مالاگا اسپانیا،ارسال بار از مورسیا اسپانیا،ارسال بار از پالما مایورکا اسپانیا،ارسال بار از لاس پالماس اسپانیا،ارسال بار از بیلبائو اسپانیا،ارسال بار از قرطبه اسپانیا،ارسال بار از خیخن اسپانیا،ارسال بار از لاکرونیا اسپانیا،ارسال بار از بارسلون اسپانیا و…در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های اسپانیا و ارسال بار به کلیه ی شهرهای اسپانیا را دارد.

والادولید بورگوس مادرید تراسا
ویگو الباکته بارسلون جرز د لا فرونترا
خیخن/کسیکسن الکورکن والنسیا سابادل
ل اسپیتالت د لوبریگت ختافه سبیا موستولس
لاکرونیا سالامانکا ساراگوسا الکالا د هنارس
بیتوریا لگرنیو مالاگا پامپلونا
گرانادا سن کریستوبال د لا لاگونا مورسیا فونلابرادا
الچه هوئلبا پالما د مایورکا آلمریا
ابیدو باداخوس لاس پالماس لگانس
سانتا کروس تاراگونا بیلبائو سان سباستین
بادالونا لریدا آلیسانته سانتاندر
کارتاگنا ماربلا کوردوبا کاستلین

ارسال بار از اسپانیا به ایران،فریت بار از اسپانیا به ایران،ارسال بار تجاری از اسپانیا به ایران،حمل بار از اسپانیا به ایران

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از اسپانیا به ایران وارسال بار از ایران به اسپانیا به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از اسپانیا به ایران  و از ایران به اسپانیا در سریع ترین زمان و بالاترین امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است..

ارسال بار از اسپانیا | حمل بار از اسپانیا | ارسال بار به اسپانیا

ارسال بار از مادرید

ارسال بار از مادرید به ایران،فریت بار از مادرید به ایران،ارسال بار تجاری از مادرید به ایران،حمل بار از مادرید به ایران،واردات از مادرید به ایران :
بزرگترین شهر و پایتخت کشور اسپانیا،شهرمادرید است.مادرید در وسط کشور، و در فلات اسپانیا واقع شده‌است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است و منطقه کلان‌شهری آن پس از لندن و پاریس سومین منطقه کلان‌شهری بزرگ این اتحادیه به شمار می رود.
شهر مادرید به خاطر مرکزیت جغرافیایی، پیشینه، و کارکردهای سیاسی و مالی‌اش شهر اصلی از شبه جزیره ایبری به‌شمار می‌آید. با وجود این‌که این شهر امروزه شبکه آمدوشد شلوغ و سومین شبکه متروی بزرگ در اروپا را دارد، اما بیشتر محله‌های آن توانسته‌اند حال و هوای اصلی خود را حفظ کنند.
مادرید به دلیل جاذبه های گردشگری زیاد نظیر کاخ سلطنتی،پارک رتیرو و موزه های هنری معروف نظیر موزه دلپرادو،موزه ملی مرکزی هنری رئینا سوفیا و تیم های معروف فوتبال نظیر رئال مادرید هرساله مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا است.
شهر مادرید همچنین به دلیل وجود دانشگاه های با رتبه های بالا و استاندارد های بالای زندگی،امکان پیشرفت در کار و تجارت و…همواره مقصد  نهایی مهاجرین زیادی از سراسر دنیا می باشد و محصولات مختلف تجاری و صنعتی ان به دلیل کیفیت ساخت بالا همواره مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مسافرین وتجار از شهر مادرید به ایران  و بلعکس تخصص ماست. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار از مادرید به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوید.