ارسال بار از فرانسه | حمل بار از فرانسه | ارسال بار به فرانسه

ارسال بار از فرانسه | حمل بار از فرانسه | ارسال بار به فرانسه : فرانسه کشوری واقع شده در اروپای غربی است که پایتخت ان شهر پاریس می باشد پاریس بزرگ ترین شهر این کشود و مرکزفرهنگ وتجارت فرانسه است فرانسه چهارمین کشور دارای بیشترین میراث جهانی یونسکو است و امار بیشترین جذب گردشگر خارجی را دارد.
فرانسه به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالا و…هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد.موارد زیادی پیش امده مهاجرین ایرانی ساکن فرانسه در بازگشت به ایران قصد به ارسال یار از فرانسه به ایران  را به صورت فریت بار دارند،زیرا وزن محموله ارسالی انها معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد. اصطلاح فریت بار معمولا برای اینگونه بارها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند وارسال  بار تجاری از فرانسه به شمار نمی روند به کار می رود.

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیزبا داشتن نمایندگی فعال و انبار در کشور فرانسه این امکان را فراهم اورده تا ارسال بار تجاری و غیر تجاری شمارا از کلیه نقاط فرانسه به صورت گروپاژ و یا دربست با کیفیت و امنیت بالا  و قیمت مناسب بارگیری نماید.شرکت حمل و نقل بین و المللی تکسیز با بیس از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی  ویا گروپاژ(خرده بار)و همچنین با داشتن مدیران و کارکنان با تجربه و مجرب اماده ی ارائه ی خدمات می باشند.این شرکت با داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون ملکی و غیر ملکی در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد ارسال بار از فرانسه را برای شما در سریع تریع ترین زمان ممکن وبا قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از فرانسه | حمل بار از فرانسه | ارسال بار به فرانسه

از جمله موادر رایج ارسال بار از فرانسه به ایران  که توسط مسافرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل از فرانسه، ارسال بار وسایل شخصی از فرانسه، ارسال  بار کتاب از فزانسه ،ارسال بار شکستنی از فرانسه ارسال بار لوکس از فرانسه، ارسال یار لوازم خانگی از فرانسه ،ارسال بار لباس از فرانسه ،ارسال بار مهاجرین از فرانسهارسال بار شخصی از فرانسه،ارسال بار لوکس از فرانسه و…

فرانسه به عنوان دومین قطب اقتصادی اتحادیه اروپا در صنایع مهمی نظیرخودرو سازی،فلز کاری،پتروشیمی،لوازم ارایشی و بهداشتی و…فعال است و از مهمترین کشور های صادراتی اروپا به شمار میرود لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به حمل بار ارزان از فرانسه به ایران را به صورت مطمئن و ایمن دارند.

ارسال بارهایی که معمولا  سهم ارسال بار تجاری از فرانسه به ایران را به خود اختصاص داده اند ،عبارتند از:
ارسال بار لوازم ارایشی و بهداشتی از فرانسه،ارسال بار تجهیزات ماشین الات از فرانسه، ارسال بار اهن از فرانسه،ارسال بار پلاستیک از فرانسه،ارسال بار لوازم تزئینی از فرانسه،ارسال بار ظروف از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی برقی از فرانسه،ارسال بار تجاری از فرانسه و…

ارسال بار از تمامی شهر های فرانسه

شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز توانایی ارسال بار از پاریس ،ارسال بار از مارسی و ارسال بار از لیون ، ارسال بار ازرنس و… در واقع توانایی حمل بار از تمامی شهر های فرانسه و ارسال بار به کلیه شهرهای فرانسه را دارد.

پاریس بوردو آنژو تور
مارسی لیل دیژون لیموژ
لیون رن برست ویوربن
تولوز رنس نیم امیان
نیس لو اور لومان متز
نانت سنت اتین اکس‌آن‌پروانس بزانسون
استراسبورگ تولون کلرمون فران پرپینان
مون‌پلیه گرونوبل سنت دنی، رئونیون اورلئان
روان بولونی بیانکور کان رمولوز

ارسال بار از فرانسه به ایران، فریت بار از فرانسه  به ایران،حمل بار از فرانسه به ایران، ارسال بار تجاری از فرانسه به ایران،واردات از فرانسه به ایران

یکی از مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین المللی زمینی ارسال بار از فرانسه به ایران و ارسال بار به فرانسه به صورت کامیون دربسثی و گروپار است.

ارسال یار کلیه محموله های درخواستی مسافرین و تاجران از فرانسه به ایران و بلعکس در سریع ترین زمان ، بالاترین امنیت  و قیمت مناسب تخصص ماست.

ارسال بار از فرانسه | حمل بار از فرانسه | ارسال بار به فرانسه

ارسال بار از پاریس

ارسال بار ازپاریس به ایران، فریت بار از پاریس به ایران،حمل بار از پاریس به ایران، ارسال بار تجاری از پاریس به ایران،واردات از پاریس به ایران
پاریس پایتخت کشور فرانسه است.پاریس یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه‌های اقتصاد،فرهنگ، هنر،سیاست، تحصیل،تفریحات، مد و علم است. پاریس از شناخته‌ترین مقصدهای گردشگران جهان است. سالانه حدود ۴۵ میلیون نفر توریست از پاریس دیدن می‌کنند. تعداد زیادی از آثار دیدنی، موسسات و پارک‌های مشهور جهان در این شهر قرار دارند.از معروفترین مکان های دیدنی پاریس می توان از برج ایفل،خیابان شانزالیزه،موزه لوور،تاق نصرت و…اشاره کرد.
پاریس بزرگ‌ترین شهر اقتصادی اروپا و پنجمین شهر اقتصادی جهان از نظر سطح تولید ناخالص داخلی است. این شهر به تنهایی نزدیک به ۵۳۳ میلیارد یورو یعنی نزدیک به۲۵% درصد اقتصاد فرانسه را در دست دارد.
شهرپاریس به دلیل استاندارد های بالای زندگی،امکان پیشرفت در کار و تجارت،دانشگاه های با رتبه های بالا و…هرساله مقصد مهاجرین ازیادی از سراسر جهان می باشد و محصولات مختلف تجاری و صنعتی ان به دلیل کیفیت ساخت بالا همواره مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است لذا تعداد زیادی از مهاجرین و تجار ایرانی قصد حمل بار محموله های مختلف خود، از پاریس به ایران را دارند.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار ازپاریس به ایران و ارسال بار به پاریس به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار از پاریس به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن بهره مند شوید.