ارسال بار از چین | حمل بار از چین | ارسال بار به چین

ارسال بار از چین | حمل بار از چین | ارسال بار به چین :چین کشوری است وسیع که در شرق آسیا واقع شده .این کشور پر جمعیت ترین کشور جهان است و سومین کشور وسیع دنیا به شمار می رود .تمدن چین باستان یکی از کهن ترین تمدن های تاریخ است.همواره ایرانیان زیادی به دلیل امکان پیشرفت در کار و تجارت به این کشور سفر و یا مهاجرت می کنندموارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن چین در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از چین به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از چین به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از چین به شمار نمی روند به  کار می رود.

اقتصاد مدرن چین یکی از سریع ترین رشد های اقتصادی دنیا را داشته است .این کشور هم اکنون بزرگترین صادر کننده کالا در دنیا و دومین کشور وارد کننده ی بزرگ کالا محسوب می شود. چین دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه ی تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارد. چین  همچنین،عضو سازمان های مهمی نظیر سازمان تجارت جهانی، شورای امنیت سازمان ملل، اپک و گروه بیست است. طبق آمار گمرک ایران چین اولین کشور مبدا عمده ی وارداتی کشور است ایران بیشترین واردات کالا را از چین دارد لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار از چین به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن دارند.

ارسال بار از چین | حمل بار از چین | ارسال بار به چین

از جمله موارد رایج ارسال بار از چین که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل از چین، ارسال بار لوازم شخصی از چین، ارسال بار لباس از چین ، ارسال بار کتاب از چین ،ارسال بار شکستنی ازچین ، ارسال بار لوازم خانگی از چین، ارسال بار غیر تجاری از چین و…

محموله های تجاری ای که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از چین را به خود اختصاص می دهند عبارتند از:

ارسال بار لوله های جداره سازی استخراج نفت از چین، ارسال بار لباس از چین،ارسال بار محصولات کشاورزی از چین،ارسال بار محصولات غذایی از چین،ارسال بار مجسمه از چینارسال بار کاغذ از چین،ارسال بار اشیا تزئینی از چین،ارسال بار اهن از چین،ارسال بار فولاد از چین،ارسال بار لوستر از چین،ارسال بار مبل و نشیمن از چین،ارسال بار اجر از چین،ارسال بار گوشی تلفن از چین،ارسال بار گوشی همراه از چین،ارسال بار چمدان از چین، ارسال بار پارچه از چین،ارسال بار ماکروویو از چین،ارسال بار تلویزیون از چین،ارسال بار ظروف از چین،ارسال بار چادر از چین،ارسال بار باطری از چین،ارسال بار عینک و عدسی از چین،ارسال بار عینک افتابی از چین،ارسال بار روسری از چین،ارسال بار لاستیک از چین، ارسال بار لوازم التحریر از چین،ارسال بار عروسک از چین،ارسال بار اسباب بازی از چین،ارسال بار لوازم الکتریک از چین،ارسال بار ذغال از چین،ارسال بار پوشاک از چین، ارسال بار اکسسوری از چین،ارسال بار لوازم خانگی از چین،ارسال بار لوازم خانگی برقی از چین، ارسال بار تجاری از چین.

ارسال بار از تمامی شهر های چین

شرکت حمل ونقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از گوانجو چین،ارسال بار از گوانگ دونگ چین،ارسال بار از شنژن چین،ارسال بار از شانگهای چین،ارسال بار از پکن چین،ارسال بار از ووشی چین،ارسال بار از جیانگسو چین،ارسال بار از نانجینگ چین،ارسال بار از هانگژو چین،ارسال بار از نینگبو چین،ارسال بار از چجیانگ چین،ارسال بار از سوژو چین،ارسال بار از چنگدو چین،ارسال بار از سیچوان چین و…در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های چین و بلعکس را دارد.

گوانگ‌ژو نانجینگ سوژو چانگچون
شانگهای شن‌یانگ چانگشا دالیان
پکن چنگدو ژنگژو تانگشان
شانتو شی‌آن جینان نانگبو
شنژن کوانژو شیجیاژوانگ فوژو
تیانجین هاربین تائی‌یوان چانگژو
دونگوان ونژو ووشی اورومچی
هانگژو شیامن زایبو گوئیانگ
هنگ کنگ چونگ‌کینگ کون‌مینگ نان‌نینگ
ووهان چینگدائو هفئی شوژو

ارسال بار از چین به ایران،فریت بار از چین به ایران،ارسال بار تجاری از چین به ایران،حمل بار از چین به ایران،واردات از چین به ایران

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل ئ نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار ازچین به ایران و ارسال بار از ایران به چین به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تاجران از چین به ایران و از ایران به چین در سریع ترین زمان و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

ارسال بار از چین | حمل بار از چین | ارسال بار به چین

ارسال بار از پکن

ارسال بار از پکن به ایران،فریت بار از پکن به ایران،ارسال بار تجاری از پکن به ایران،حمل بار از پکن به ایران،واردات از پکن به ایران:
پکن پایتخت کشور چین و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیاست. این شهر در سال ۲۰۱۳ بیش از ۲۱ میلیون نفر سکنه داشته‌است. پکن دومین شهر پرجمعیت چین پس ازشانگهای و مرکز سیاسی، فرهنگی و آموزشی کشور است.فرودگاه بین المللی پکن دومین فرودگاه شلوغ دنیا از نظر ترافیک مسافران است.
سابقه تاریخی شهر پکن به سه هزار سال پیش می‌رسد و در هشت قرن اخیر در اغلب دوره‌ها پایتخت چین بوده‌است. کمتر شهرهایی در دنیا هستند که برای دوره‌ای چنین طولانی مرکز سیاسی و فرهنگی باقی مانده باشند به همین جهت آثار تاریخی زیادی در این شهر وجود دارد. از مهمترین جاذبه های گردشگری پکن می توان از دیوار بزرگ چین، شهر ممنوعه ، میدان تیان آن من، کاخ تابستانی پکن، دریاچه‌های مصنوعی، پارک‌ها ومعابد قدیمی و… نام برد.
همواره ایرانیان زیادی به دلیل پیشرفت در کار و تجارت به کشور چین مهاجرت می کنند.از لحاظ تجاری بیشترین واردات ایران از کشور چین می باشد، لذا مهاجرین و تجار ایرانی زیادی قصد به حمل بار محموله های مختلف خود از پکن به ایران را دارند.
از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی ارسال بار ازپکن به ایران به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.