ارسال بار از انگلیس | حمل بار از انگلیس | ارسال بار به انگلیس

ارسال بار از انگلیس | حمل بار از انگلیس | ارسال بار به انگلیس : انگلیس کشوری توسعه یافته در اروپای غربی است که پایتخت آن شهر لندن می باشد.انگلیس به دلیل استاندارد های بالای زندگی ، امکان پیشرفت در کار و تجارت و همچنین دانشگاه های با رتبه های بالای علمی هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد. موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن انگلستان در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار ازانگلیس به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از انگلیس به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از انگلیس به شمار نمی روند به کار می رود.
انگلیس از لحاظ اقتصادی پنجمین اقتصاد برتر دنیا وسومین اقتصاد اتحادیه اروپاست همچنین انگلیس در گروه هشت در سه سال پیاپی سریعترین رشد اقتصادی را به خود اختصاص داده است از این رو همواره تاجران ایرانی زیادی قصد ارسال بار از انگلیس به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطئن دارند.

ارسال بار از انگلیس | حمل بار از انگلیس | ارسال بار به انگلیس

از جمله موارد رایج ارسال بار ازانگلیس که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل ازانگلیس ، ارسال بار لوازم شخصی از انگلیس ، ارسال بار لباس از انگلیس، ارسال بار مجسمه از انگلیس، ارسال بار لوکس از انگلیس، ارسال بار کتاب از انگلیس ،ارسال بار شکستنی از انگلیس، ارسال بار لوازم خانگی از انگلیس، ارسال بار غیر تجاری از انگلیس و…

محموله های تجاری ای که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از انگلیس به ایران را به خود اختصاص داده اند،عبارتند از:
ارسال بار لوبیای سویا از انگلیس،ارسال بار ذرت دامی از انگلیس،ارسال بار کنجاله سویا از انگلیس،ارسال بار دارو از انگلیس،ارسال بار ماشین الات از انگلیس،ارسال بار مکمل های غذایی از انگلیس،ارسال بار مکمل های دارویی از انگلیس،ارسال بار شامپو از انگلیس،ارسال بار هسته مرکزی فیلتر تصفیه دود اگزوز خودرو از انگلیس،ارسال بارلاستیک وسایل نقلیه از انگلیس،ارسال بار قطعات ماشین الات و دستگاه ها برای تغییر شکل تنباکو از انگلیس،ارسال بار شیر خشک از انگلیس،ارسال بار رلوازم جراحی قلب از انگلیس،ارسال بار شکلات از انگلیس، ارسال بار مواد غذایی از انگلیس،ارسال بار تجاری از انگلیس،ارسال بار لوازم ارایشی و بهداشتی از انگلیس،ارسال بار ظروف از انگلیس و…

ارسال بار از تمامی شهر های انگلیس

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از لندن انگلیس،ارسال بار از بیرمنگام انگلیس،ارسال بار از گلاسکو انگلیس،ارسال بار از لیورپول انگلیس،ارسال بار از لیدرز انگلیس،ارسال بار از منچستر انگلیس،ارسال بار از شفیلد انگلیس،ارسال بارادینبرو انگلیس،ارسال بقار از بریستول انگلیس،ارسال بار از برد فورد انگلیس،ارسال بار از نیوکاسل انگلیس،ارسال بار از بولتون انگلیس و… در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهر های انگلستان و بلعکس را دارد.

لندن منچستر ولورهمپتون لوتن والسال
بیرمنگام لستر ساوت‌همپتون پورتسموث سوانزی
گلاسگو کاونتری ردینگ نیوکاسل سوئیندون
لیورپول کاردیف پلیموث پرستون ساوتند-آن-سی
لیدز بردفورد ناتینگهام ابردین آکسفورد
شفیلد بلفاست داربی نوریچ پول
ادینبرو استوک-آن-ترنت نورث‌همپتون بورنموث داندی
بریستول کینگستن هال >دادلی ساندرلند هادرزفیلد

ارسال بار ازانگلیس به ایران،فریت بار از انگلیس به ایران،ارسال بار تجاری از انگلیس به ایران،حمل بار از انگلیس به ایران،واردات از انگلیس به ایران

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار ازانگلیس به ایران و ارسال بار از ایران به انگلیس به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از انگلیس به ایران و ارسال بار به انگلیس در سریع ترین زمان و بالاترین امنیت و مناسب ترین قیمت  تخصص ما است.

ارسال بار از انگلیس | حمل بار از انگلیس | ارسال بار به انگلیس

ارسال بار از لندن

ارسال بار ازلندن به ایران،فریت بار از لندن به ایران،ارسال بار تجاری از لندن به ایران،حمل بار از لندن به ایران،واردات از لندن به ایران
پایتخت انگلستان،شهر لندن است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه ی شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست. این شهر جمعیتی حدود۵/۷ ملیون نفر دارد.
لندن یکی از مراکز اصلی گردشگری در اروپاست وگردشگری یکی از صنایع مهم این شهر محسوب می‌شود و میزان درآمد حاصل از گردشگران سالانه ۱۵ میلیارد پوند است لندن با داشتن ۱۴ میلیون گردشگری بین‌المللی پربازدیدترین شهر در اروپا محسوب می‌شود،از تاریخی ترین و پر بازدید ترین مناطق لندن می توان به کلیسای باستانی مارگارت ،برج لندن،کاخ و باغ سلطنتی ،روستای گرینویچ ،موزه ی بریتانیا،نگارخانه ی ملی لندن،موزه ی ویکتوریا و البرت،چشم لندن و…اشاره کرد.

لندن از لحاظ اقتصادی نیزتا سال قبل رتبه ی اول بهترین شهر اقتصادی جهان را داشت اما امسال رتبه دوم را کسب کرد.شهر لندن به دلیل استاندارد های بالای زندگی،امکان پیشرفت در کار و تجارت،دانشگاه های با رتبه های بالا و…هرساله مقصد مهاجرین ازیادی از سراسر جهان می باشد و محصولات مختلف تجاری ان به دلیل کیفیت ساخت بالا همواره مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است،لذا تعداد زیادی از مهاجرین و تجار ایرانی قصد حمل بار محموله های مختلف خود از لندن به ایران را دارند. ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از لندن به ایران و ارسال بار به لندن به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار از لندن به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن بهره مند شوید.