ارسال بار از بلژیک | حمل بار از بلژیک | ارسال بار به بلژیک

ارسال بار از بلژیک | حمل بار از بلژیک | ارسال بار به بلژیک : بلژیک کشوری است که در غرب اروپا واقع شده و پایتخت ان شهر بروکسل است.بلژیک عضو برجسته ای از اتحادیه اروپا وسازمان های بین المللی از جمله ناتو می باشد. . این کشور، میزبان مقر اتحادیه‌ی اروپا است و با جمعیتی متراکم در قلب یکی از صنعتی ترین مناطق جهان واقع شده است.
بلژیک کشوری کوچک است که نقش مهمی در اروپا و تاریخ دنیا دارد.در این کشور موزه ها و مکان های زیادی است که توسط انها می توان از وقایع جنگ جهانی و اثار باقی مانده از ان، مطلع شد. این کشور، میزبان مقر اتحادیه‌ی اروپا هم هست. سفر به این کشور فرصت خوبی است برای دیدن آثار تاریخی دیدنی، طبیعت زیبا وشهر های کوچک قرون وسطایی،پارک های زیبای فراوان البته چشیدن شکلات و سیب‌زمینی سرخ کرده.
از معروفترین مکان های دیدنی بلژیک می توان به برج ناقوس کلیسا،کلیسای جامع سنت باوو،قلعه ی گراون استین،دره ی موز،میدان گرند پلاس و …اشاره کرد.
اقتصاد بلژیک، قویا به بازرگانی خارجی به ویژه کالاهای ارزش افزوده، وابسته‌است. واردات عمده آن عبارتند از تولیدات غذایی، ماشین آلات، الماس خام، نفت خام و تولیدات نفتی، مواد شیمیایی، لباس و لوازم و بافتنی‌ها. صادرات عمده آن عبارتند از اتومبیل، غذا و تولیدات غذایی، آهن و فولاد، الماس پرداخته، منسوجات، پلاستیک، تولیدات نفتی و فلزات غیر آهنی.
ارسال بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از بلژیک به ایران و از ایران به بلژیک به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن تخصص ماست.

ارسال بار از بلژیک | حمل بار از بلژیک | ارسال بار به بلژیک

روابط تجاری ایران و بلژیک:
عمده اقلام صادراتی ایران به بلژیک عبارتند از:محصولات از آهن یا فولاد، پلی اتیلن گرید فیلم، متانول، میله‌ها از فولاد ممزوج، پلی اتیلن گرید بادی، انگور خشک‌کرده، پسته و آلو خشک‌کرده.

 

اقلام عمده وارداتی ایران از بلژیک نیز عبارتند از:
ماشین‌های پارچه‌بافی، متیونین، مکمل‌های دارویی، دارو، اعضای مصنوعی بدن، فیلم‌های مورد مصرف در تصویربرداری پزشکی، دستگاه ماموگراف، تخم چغندر برای کشت، محصولات سرامیکی ساختمانی نسوز و همچنین ماشین‌های جوجه‌کشی و جوجه‌پروری مصنوعی برای پرورش پرندگان خانگی

ارسال بار از تمامی شهر های بلژیک

این شرکت حمل و نقل بین المللی در توان دارد ارسال بار از آنتروپ،ارسال بار از شرلروآ بلژیک ، ارسال بار از لیئژ بلژیک ، ارسال بار از بروکسل بلژیک ، ارسال بار از بروژ بلژیک ، ارسال بار از شئربئک بلژیک ، ارسال بار از نمور بلژیک ، ارسال بار از آندرلکت بلژیک و…در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های بلژیک و ارسال بار به کلیه ی شهر های بلژیک را دارد.

مشلان ارستل ورویه مشلان آنتورپ سن-ژی مزان
ایکسل برن‌للو موزکرون ایکسل گنت ژت ایورژم
الست براسخات وولوو-سن-لامبر الست شرلروآ داندرموند لمل
للوویر مئامشلان فوره للوویر لیئژ ایتربیئک تیئنان
اوکل نینو بووران اوکل بروکسل برنژان ژراردزبرژان
کورتریک وروژم اور کورتریک بروژ تورنو اوسدان-زولده
اسلت شتله لییه اسلت شئربئک دیلبئک سن-پیوته-لئو
سن‌نیکلا ژل شوتان سن‌نیکلا نمور ایستوپ-دان-برگ اولژم
اوستنده ال مول اوستنده آندرلکت وولوو-سن-پیر اوتینی-لوون‌لنو
تورنه ایپر وور تورنه لون سن‌روئیدان بیلزان
ژانک گریمبرژان بنش ژانک من لکران اوتلان-الکتوران
سرن کنوکئست سرن سرن سن-ژان-مولانبئک ویلوورد رئزلر

ارسال بار ازبلژیک به ایران،فریت بار از بلژیک به ایران،ارسال بار تجاری از بلژیک به ایران،حمل بار از بلژیک به ایران،واردات از بلژیک به ایران

حمل بار از بلژیک را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از بلژیک به ایران به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار از بلژیک | حمل بار از بلژیک | ارسال بار به بلژیک

ارسال بار از بروکسل

ارسال بار از بروکسل به ایران،فریت بار از بروکسل به ایران،ارسال بار تجاری از بروکسل به ایران،حمل بار از بروکسل به ایران،واردات از بروکسل به ایران
آمستردام پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور هلند می باشد آمستردام یکی‌از محبوب‌ترین هدف‌های گردشگری در اروپا با بیش‌از چهار میلیون بازدیدکننده از سراسر جهان در سال است. بخش مرکزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ کرده‌است و به یک موزهٔ روباز و دیدنی می‌ماند. به همین خاطر یکی از جاذبه‌های گردشگری در آمستردام، قایق‌سواری در کانال‌های داخل شهر است که از مقابل بسیاری از ساختمان‌های زیبای شهر می‌گذرد.
این شهر نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد و نیمی از این تعداد را مهاجران خارجی یا خارجی تبارها تشکیل می‌دهند که تنوع آنها به بیش از صد و پنجاه ملیت می‌رسد، و جمعیت فارسی زبانان نیز در آن کم نیست.