ارسال بار از جمهوری چک | حمل بار از جمهوری چک| ارسال بار به جمهوری چک

ارسال بار از جمهوری چک | حمل بار از جمهوری چک | ارسال بار به جمهوری چک : چک کشوری است که در اروپای مرکزی واقع شده و پایتخت و بزرگترین شهر ان پراگ است.این کشور جزو اتحادیه اروپاست.کشاورزی در اقتصاد این کشور نقش مهمی ایفا کرده و در زمینه ی کشت جو و چغندر قند ،کشاورزی ان معروف می باشد.از صادرات جمهوری چک می توان به سنگ اهن و زغال سنگ اشاره کرد.جمهوری چک در حال گذر از نظام اقتصاد کمونیستی به سمت بازار ازاد و خصوصی سازی صنعت و کشاورزی می باشد.
شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از چک را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از جمهوری چک | حمل بار از جمهوری چک| ارسال بار به جمهوری چک

روابط تجاری ایران و جمهوری چک:

تجارت دو جانبه ایران و جمهوری چک در سال های گذشته رقم بالایی بود اما در چند سال اخیر به صورت غیرمستقیم و از طریق آذربایجان و امارات انجام می شد،اما امید است با لغو تحریم ها روابط تجاری مستقیم بین ایران و جمهوری به زودی برقرار شود.
مهمترین اقلام صادراتی ایران به جمهوری چک :انگور خشک شده، خرما، روده، بادکنک و شکمبه حیوانات صادراتی ایران به جمهوری چک و مهمترین اقلام وارداتی ایران از جمهوری چک: مکمل های دارویی، قطعات توربین های بخار، اجزای ماشین آلات صنعتی، مکمل های غذایی، واکسن ها برای دامپزشکی و آنتی بیوتیک ها بوده است

ارسال بار از تمامی شهر های جمهوری چک

این شرکت حمل و نقل بین المللی در توان دارد ارسال بار از پراک چک،ارسال بار از برنو چک،ارسال بار از اوستراوا چک،ارسال بار از پلزن چک،ارسال بار از اولوموتس چک،ارسال بار از لیبوتس چک،ارسال بار از اوستی ناد لابم چک و…درواقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های چک و ارسال بار به کلیه ی شهرهای چک را دارد.

پراگ زنیمو ییرکو
برنو پرژیبرام ناخود
اوستراوا خپ بلانسکو
پلزن ارلوا یابلنتس ناد نیسو
اولوموتس تروتنو ملادا بلسلاو
لیبرتس کلین ترژبیچ
چسکه بودیوویتسه پیسک چسکا لیپا
اوستی ناد لابم کرمیه‌رژیژ ترژینتس
هرادتس کرالووه وستین تابور
پاردوبیتسه شومپرک لیتمیه‌رژیتسه
هاویرژو والاشسکه مزیرژیچی بهومین
زلین لیتوینو کلاتوی
کلادنو نوی ییچین ییندرژیخوو هرادتس
موست هدنین ویشکو
کاروینا اوهرسکه هرادیشته کوتنا هرا
فریدک-میستک چسکی تیه‌شین خموتو
اوپاوا کرنو پرژرو
دییچین سکلو پرستیه‌یو
تپلیتسه برژتسلاو خرودیم
ییهلاوا هاولیچکوو برود ستراکنیتسه
کارلووی واری ژدار ناد سازاوو کپرژیونیتسه

ارسال بار ازچک به ایران،فریت بار از جمهوری چک به ایران،ارسال بار تجاری از جمهوری چک به ایران،حمل بار از جمهوری چک به ایران،واردات از جمهوری چک به ایران

حمل بار ازجمهوری چک را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از جمهوری چک به ایران و ارسال بار به جمهوری چک به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد

ارسال بار از جمهوری چک | حمل بار از جمهوری چک| ارسال بار به جمهوری چک

ارسال بار از پراگ

ارسال بار از پراگ به ایران،فریت بار از پراگ ایران ، ارسال بار تجاری از پراگ به ایران ، حمل بار از پراگ به ایران ، واردات از پراگ به ایران
پراگ پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور جمهوری چک است، همچنین ۱۴امین شهر بزرگ اتحادیه اروپا نیز به شمار می‌آید. این شهر در شمال غربی کشور چک بر روی رودخانه ولتاوا بنا شده است و جمعیتی نزدیک به ۱٫۳ میلیون نفر دارد که منطقه بزرگ شهری آن جمعیتی نزدیک به ۲ میلیون نفر را شامل می‌شود. پراگ دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی بوده و از این رو دارای تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد است. متروی پراگ از اواسط قرن بیستم فعال شده اما بیشتر حمل و نقل عمومی مردم با استفاه از خطوط تراموا است.
این شهر زمانی پایتخت بوهم بوده، به‌خاطر موقعیت راهبردی‌اش، بسیار مهم تلقی می‌شده و در جریان جنگ جهانی هم بسیار نقش‌آفرین بوده است. خصوصیت‌های جغرافیایی و ویژگی‌های تاریخی منطقهٔ پراگ قدیم موجب شده که همواره جزو ده شهر گردشگرپذیر اتحادیهٔ اروپا محسوب شده، سالیانه حدود ۶ میلیون نفر گردشگر را از سراسر دنیا پذیرا باشد.
قلعهٔ پراگ، پل تاریخی چارلز، ساعت نجومی و موزهٔ ملی چک، از دیدنی‌های پراگ به‌شمار می‌روند. تالار شهرداری، گالری پراگ، موزهٔ کافکا، موزهٔ کمونیسم، موزهٔ هنرهای تزئینی، باغ وحش پراگ، گورستان اولشانی و تپه و پارک پترین، از دیگر جاذبه‌های گردشگری پراگ هستند. مرکز این شهر ساختمان‌هایی با نماهایی هنری با شیروانی‌های آجری‌رنگ و کوچه پسکوچه‌های سنگفرش با تعداد کثیری مغازهٔ سوغاتی‌فروشی و کافه دارد.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از چک به ایران و ارسال بار به چک، به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با نیم قرن سابقه در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران اماده ی حمل بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از پراگ به ایران و از ایران به جمهوری چک،در سریع ترین زمان ممکن می باشد.