ارسال بار از بلغارستان | حمل بار از بلغارستان | ارسال بار به بلغارستان

ارسال بار از بلغارستان | حمل بار از بلغارستان | ارسال بار به بلغارستان : بلغارستان کشوری است که در جنوب شرقی اروپا واقع شده.پایتخت بلغارستان شهر صوفیه است.مهمترین صادرات کشور بلغارستان اسانس گل است. بلغارستان با خاکی حاصلخیز و اندکی منابع طبیعی دیگر، اقتصادی استوار بر کشاورزی دارد. فراورده‌های عمده شامل: غلات (گندم، ذرت، جو) و میوه (انگور) و به طور فزاینده‌ای تنباکو است. تولیدات کشاورزی اساس صنایع غذایی و تنباکو را تشکیل می‌دهد.
از معروف ترین جاذبه های گردشگری بلغارستان می توان از کلیسای الکساندر نوسکی موزه ملی تاریخ، استادیوم واسیل لوسکی بنای یادبود زنگ یا برج زنگ،هفت دریاچه،سواحل دریای سیاه و…نام برد.
شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از بلغارستان را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از بلغارستان | حمل بار از بلغارستان | ارسال بار به بلغارستان

روابط تجاری ایران و بلغارستان:

اقلام عمده صادراتی ایران به بلغارستان عمدتا محصولات پتروشیمی است و اقلام عمده وارداتی ایران از بلغارستان عبارتند از: دانه آفتابگردان، خمیر چوب شیمیایی، اجزا و قطعات مربوط به ماشین آلات، تیغ‌های سلمانی و خودتراش، انواع وینچ و هویست، چرخ‌های کشنده، اجزا و قطعات توربوچت‌ها، توتون و تنباکوی هموژنیزه، انواع رنگ و همچنین فیوزها برای ولتاژ حداکثر ۱۰۰۰ ولت.

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با نیم قرن سابقه در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران اماده ی حمل بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از بلغارستان به ایران و از ایران به بلغارستان،در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال و امنیت بالا می باشد. مهاجران و تاجرانی که قصد ارسال بار از بلغارستان به ایران و یا بلعکس را دارند می توانند از خدمات حمل بار از بلغارستان به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز بهره مند شوند.

ارسال بار از تمامی شهر های بلغارستان

این شرکت حمل و نقل بین المللی در توان دارد ارسال بار از صوفیه بلغارستان،ارسال بار از پلوودیو بلغارستان،ارسال بار از وارنا بلغارستان،ارسال بار از بورگاس مجارستان،ارسال بار از روسه بلغارستان،ارسال بار از پلون بلغارستان،ارسال بار از دوبریچ بلغارستان،ارسال بار از اسلیون بلغارستان،ارسال بار از شومن بلغارستان،ارسال بار از پرنیک بلغارستان،ارسال بار از یامبول بلغارستان،ارسال بار از پازارجیک بلغارستان و…در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهر های بلغارستان را دارد.

صوفیه گورنا اوریاهوویتسا رادنوو سپتموری تواردیتسا اسلاویانووو سونگورلاره دوناوتسی ترن
پلوودیو پتریچ پوموریه بانسکو استرالجا نیکوپول کاسپیچان برگوفو گرامادا
وارنا اسمولیان بیالا اسلاتینا گالابووو بوبوف دل سوزوپول کریوودول مالکو تارنوفو سنوفو
بورگاس ساندانسکی ایهتیمان دونیا مادان استرلچا والچی دل دوسپات بروسارتسی
روسه ساماکوف بالچیک آردینو توپولوفگراد بلووو دولنا میتروپولیا بوروفو کلیسورا
استارا زاگورا لوم کوزلودوی راکیتووو النا کوستاندووو ماگلیژ سادوفو بوبوشفو

ارسال بار ازبلغارستان به ایران،فریت بار از بلغارستان به ایران،ارسال بار تجاری از بلغارستان به ایران،حمل بار از بلغارستان به ایران،واردات از بلغارستان به ایران

حمل بار از بلغارستان را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از بلغارستان به ایران و ارسال بار از ایران به بلغارستان به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار از بلغارستان | حمل بار از بلغارستان | ارسال بار به بلغارستان

ارسال بار از صوفیه

ارسال بار از صوفیه به ایران،فریت بار از صوفیه ایران ، ارسال بار تجاری از صوفیه به ایران ، حمل بار از صوفیه به ایران ، واردات از صوفیه به ایران
صوفیه پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور بلغارستان است. صوفیه یکی از قدیمیترین پایتخت‌های اروپا می‌باشد. تاریخ این شهر به سده ۸ میلادی برمیگردد. این شهر در حال حاضر ۱٫۲۷ میلیون نفر جمعیت دارد که بر این اساس دوازدهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپاست. شهر صوفیه در غرب بلغارستان و جوار ناحیه‌ای کوهستانی واقع شده‌است..
این شهر نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد و نیمی از این تعداد را مهاجران خارجی یا خارجی تبارها تشکیل می‌دهند که تنوع آنها به بیش از صد و پنجاه ملیت می‌رسد، و جمعیت فارسی زبانان نیز در آن کم نیست.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از پایتخت و تمامی شهر های بلغارستان به ایران و ارسال بار از ایران به بلغارستان به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از صوفیه بلغارستان به ایران و بلعکس در سریع ترین زمان ، بالاترین  امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است.