ارسال بار از مجارستان | حمل بار از مجارستان | ارسال بار به مجارستان

ارسال بار از مجارستان | حمل بار از مجارستان | ارسال بار به مجارستان : مجارستان کشوری است که در اروپای مرکزی واقع شده و پایتخت و پر جمعیت ترین شهر ان بوداپست می باشد.مجارستان عضو اتحادیه اروپاست و از لحاظ تاریخی بسیار غنی است و اوج شکوه و عظمت ان به قرون وسطی باز می گردد. چشمهاین کشور دارای اب های گرمی است که در سراسر ان کشیده شده و فقط در بوداپست (پایتخت آن) ۱۱۸ چشمه‌ی آب گرم وجود دارد که در دنیا مشهور به «اثر جادویی» هستند و بسیاری از بیماری‌های مزمن را تسکین می‌دهند.شهر پچ که یکی از بزرگترین شهر های کشور مجارستان می باشدپایتخت فرهنگی اروپا به شمار می رود و هر ساله پذیرای دانشجویان زیادی از سراسر دنیاست.
اقتصاد مجارستان یک اقتصاد پر در آمد محسوب می‌شود و به لحاظ ساختار و سیاست گذاری یکی از اقتصادهای باز اروپای مرکزیاست. آزاد سازی اقتصادی در مجارستان همانند اغلب دیگر کشورهای بلوک شرق از ۱۹۹۰ میلادی به بعد صورت گرفت. از سال ۱۹۹۵ میلادی مجارستان عضو سازمان همکاری توسعه است. و در سال ۱۹۹۶ میلادی این کشور به عضویت سازمان تجارت جهانی درآمد.
شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از مجارستان را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از مجارستان | حمل بار از مجارستان | ارسال بار به مجارستان

ایران و مجارستان چه کالاهایی مبادله می‌کنند؟
اقلام صادراتی ایران به مجارستان در سه ماهه آغازین سال ۹۵ عبارتند از: «تیزابی بی‌دانه (انگور خشک‌کرده)»، «انگوری بی‌دانه (انگور خشک‌کرده)»، «سایر کف‌پوش‌ها به‌جز گبه از پشم یا از موی نرم (کرک) حیوان»، «پلی استیرن غیر قابل انبساط مقاوم در برابر ضربه»، «سایر خرماهای غیر مذکور در جای دیگر تازه یا خشک‌کرده»، «اجزا و قطعات ماشین‌های ظرفشویی، ماشین آلات برای تمیز کردن، خشک کردن، پر کردن، بستن و… بجز ماشین ظرفشویی خانگی»، «هندوانه، تازه»، «میوه‌های خشک‌کرده»، «شیشه فلوت، ساییده و صیقل شده…»، «چای سبز» و «سایر نباتات و اجزای آنها مورد مصرف در عطرسازی و داروسازی غیرمذکور در جای دیگر».

بر اساس این گزارش، اقلام عمده وارداتی ایران از مجارستان در همین بازه زمانی نیز عبارتند از: «سایر اشیای سرامیکی نسوز غیرمذکور در جای دیگر»، «ماشین آلات و دستگاه‌ها برای آماده کردن یا تغییر شکل دادن توتون و تنباکو »، «فرآورده‌های شیمیایی ضدبارداری بر اساس هورمون‌ها…»، «بذر ذرت»، «سیستم محرکه بدون جعبه دنده برای آسانسور شامل الکتروموتور، پولی، ترمز و سیستم محرکه با مغناطیس دائم با موتور برقی»، «اجزا و قطعات و متفرعات چرخ‌ها برای سواری، سواری کار، وانت و تراکتور کشاورزی»، «سایر حوله‌های بهداشتی و تامپون‌ها، پوشک و پوشک کامل بچه و اشیای مشابه از هر جنس غیر از پوشک کامل بزرگسالان» و «ذرت شیرین نپخته یا پخته شده در آب یا بخار، یخ‌زده».

ارسال بار از تمامی شهر های مجارستان

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز در توان دارد ارسال بار از بوداپست مجارستان،ارسال بار از موهاچ مجارستان،ارسال بار از اگر مجارستان،ارسال بار از شپرن مجارستان،ارسال بار از شلنوک مجارستان،ارسال بار از کچلمیک مجارستان ،ارسال بار از دپرسن مجارستان،ارسال بار از سگد مجارستان،ارسال بار از پچ مجارستان،ارسال بار از میشکولتس مجارستان،ارسال بار از گیور مجارستان و در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های مجارستان به ایران و بلعکس را دارد.

بوداپست گِنگوش پاکش شَروَر
دِبِرسِن گِدِلو وِچیش گِمِرو کیشکونمایشا
میشکولتس دولا کُمَرُم نیومائِندرود تُلنا
سِگِد هایدوویسِرمین اُرُسلای کیشکورُش تیسافُلدوَر
پِچ مُشونماگِرووَر موهاچ مُرُ تیساکیچکه
گیور کیشکونفیلِگهَزا مِزوتور پیتسِل بیچکه
نیرِگهَزا >کازینتبارتیکا دوناهاراستی وِرِشِگهَز تیسافورِد
کِچکِمیت اُرُشهَزا مُنُر بویهَد پیلیش
سیکِشفِهِروار اِستِرگُم سارواش باتُنتِرِنیه ناجاتَّد
سُمباتهِی آیکا تونگراد شاروشپاتاک مِزوبِرین

ارسال بار از مجارستان به ایران،فریت بار از مجارستان به ایران،ارسال بار تجاری از مجارستان به ایران،حمل بار از مجارستان به ایران،واردات از مجارستان به ایران

حمل بار از مجارستان به ایران وحمل بار از ایران به مجارستان را در سریع ترین زمان و بالاترین امنیت،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار ازمجارستان به ایران و از ایران به مجارستان، به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار از مجارستان | حمل بار از مجارستان | ارسال بار به مجارستان

ارسال بار از بوداپست

ارسال بار از بوداپست به ایران،فریت بار از بوداپست به ایران،ارسال بار تجاری از بوداپست به ایران،حمل بار از بوداپست به ایران،واردات از بوداپست به ایران
بوداپست پایتخت کشور مجارستان و بزرگترین شهر این کشور است. این شهر بعلاوه مرکز فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و صنعتی مجارستان نیز می‌باشد.جمعیت بوداپست حدود یک ملیون و هفتصد هزار نفر می باشد.
شهر بوداپست پر است از جاذبه های تاریخی و فرهنگی که توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند،معماری های زیبا،موزه های جذاب،پارک های زیبا،چشمه های اب گرم فراوان،مردم مهمان نواز و غذاهای لذیذ این شهر زیبا موجب شده که هر ساله تعداد زیادی گردشگر از سراسر دنیا به ان سفر کنند.از مهمترین جاذبه های گردشگری شهر بوداپست می توان به کلیسای سنت استفان،کاخ سلطنتی،رودخانه دانوب و پل زنجیر،سنگر و استحکامات ماهیگیر و…اشاره کرد.
مهاجران و تاجرانی که قصد ارسال بار ازمجارستان به ایران و یا بلعکس را دارند، می توانند از خدمات حمل بارایران_مجارستان شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز بهره مند شوند.