ارسال بار از یونان | حمل بار از یونان | ارسال بار به یونان

ارسال بار از یونان | حمل بار از یونان | ارسال بار به یونان : یونان کشوری در جنوب شرق اروپاست.بزرگترین شهر و پایتخت کشور یونان،شهر اتن است. یونان کشوری توسعه یافته و یکی از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است. یونان حدود ده ملیون و هفتصد هزار نفر جمعیت دارد.
این کشور به عنوان مهد تمدن مغرب زمین،زادبوم دموکراسی،فلسفه ی غرب،بازی های المپیک،علوم سیاسی،نمایش نامه نویسی(هم از نوع کمدی هم تراژدی) قابل توجه می باشد. یونان دارای تاریخی ویژه و پرحادثه و دارنده میراث فرهنگی است که به طور قابل توجهی دارای نفوذ در افریقای شمالی و منطقه خاورمیانه است و ساختاری بنیادی برای فرهنگ اروپا و آنچه امروز به عنوان غرب خوانده می‌شود، به حساب می‌آید. یونان با تاریخ غنی خود، بر سر کشوران جهان چون تاجی نشسته است. یونان حدود ۶۰۰۰ جزیره دارد که تنها ۲۲۷ مورد آن دارای سکنه است. مالک بسیاری از این جزایر افراد ثروتمند جهان هستند.
صنعت گردشگری یکی از منابع عمده درآمدزایی برای یونان است و ۱۵٪ از سهم تولید ناخالص داخلی را شامل می‌شود. به طور مستقیم و غیر مستقیم ۱۶٫۵٪ از نیروی کار یونان در این صنعت به کار گرفته شده‌اند.از مهمترین مناطق گردشگری یونان می توان به گالری ملی هنر،معبد هفتتستوس،سواحل اتن،معبد زئوس المپی،موزه ی ملی باستان شناسی ،صومعه ی متورا،شهر باستانی دلفی،پارک ملی ساماریا جورج و…اشاره کرد.
صادرات این کشور شامل اغذیه و اشربه، تولیدات کارخانه‌ای، مواد پتروشیمی، مواد شیمیایی و منسوجات است.
شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران و با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از یونان را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از یونان | حمل بار از یونان | ارسال بار به یونان

روابط تجاری ایران و یونان:
عمده اقلام وارداتی ایران از یونان شامل دارو و مکمل های دارویی، مواد ساختمانی، ماشین آلات و کالاهای صنعتی، فلزات، مصنوعات پلاستیکی ،محصولات کشاورزی همچون میوه و فرآورده های آن می باشند.
از سوی دیگر عمده اقلام صادراتی ایران به یونان به غیر از نفت خام شامل خشکبار و بویژه پسته، فرآورده های پتروشیمی، سنگ، شیشه، فرش و سایر کالاها می باشند.

ارسال بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از یونان به ایران و از ایران به یونان به در سریع ترین زمان ، امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

مهاجران و تاجرانی که قصد ارسال بار از یونان به ایران ویا بلعکس را دارند می توانند از خدمات حمل بارایران_ یونان شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز بهره مند شوند.

ارسال بار از تمامی شهر های یونان

این شرکت حمل و نقل بین المللی در توان دارد ارسال بار از اتن یونان،ارسال بار از سالونیک یونان،ارسال بار از پیره یونان،ارسال بار از پاتراس یونان،ارسال بار از هراکلیون یونان،ارسال بار از ولس یونان،ارسال بار از پریستری یونان،ارسال بار از لاریسا یونان و…در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های یونان و ارسال بار به کلیه ی شهر های یونان را دارد.

آتن۱ گالاتسی۱ نئایونیا، ماگنسیا پیرگوس
سالونیک۲ رودس ویرلیسیا۱ کیلکیس
پیره۱٬۳ سرس آییا واروارا۱ لیوادیا
پاتراس الکساندروپولیس کورینتوس پفکی۱
هراکلیون خانیا خلارگوس۱ اژیون
پریستری۱ کالسیس وولا۱ آمالادا
لاریسا پتروپولیس۱ رتیمنون کوس
کالیته‌آ۱ کاترینی تولیمائیزا نائوسا
نیکایا۱٬۳ کالاماتا نئاپولی۲ آرتا (یونان)
کالاماریا۲ تریکالا متامورفوسی۱ ادسا

ارسال بار از یونان  به ایران،فریت بار از یونان به ایران،ارسال بار از یونان به ایران،حمل بار ازیونان  به ایران،واردات از یونان به ایران

حمل بار از یونان به ایران و حمل بار از ایران به یونان، را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از یونان به ایران و ارسال بار از ایران به یونان به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار از یونان | حمل بار از یونان | ارسال بار به یونان

ارسال بار از آتن

ارسال بار از آمستردام به ایران،فریت بار از آمستردام به ایران،ارسال بار تجاری از آمستردام به ایران،حمل بار از آمستردام به ایران،واردات از آمستردام به ایران
آمستردام پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور هلند می باشد آمستردام یکی‌از محبوب‌ترین هدف‌های گردشگری در اروپا با بیش‌از چهار میلیون بازدیدکننده از سراسر جهان در سال است. بخش مرکزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ کرده‌است و به یک موزهٔ روباز و دیدنی می‌ماند. به همین خاطر یکی از جاذبه‌های گردشگری در آمستردام، قایق‌سواری در کانال‌های داخل شهر است که از مقابل بسیاری از ساختمان‌های زیبای شهر می‌گذرد.
این شهر نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد و نیمی از این تعداد را مهاجران خارجی یا خارجی تبارها تشکیل می‌دهند که تنوع آنها به بیش از صد و پنجاه ملیت می‌رسد، و جمعیت فارسی زبانان نیز در آن کم نیست.