ارسال بار از ایتالیا | حمل بار از ایتالیا | ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار از ایتالیا | حمل بار از ایتالیا | ارسال بار به ایتالیا :ایتالیا کشوری توسعه یافته در جنوب اروپاست که طبق اعلام یونسکوبیش از نیمی از اثار باستانی جهان به تنهایی در این کشور قرار دارد که همین امر موجب شده هر ساله تعداد زیادی توریست از سراسر دنیا برای دیدن ایتالیا خصوصا شهرهای میلان،ونیز،رم و فلورانس به این کشور سفر کنند.ایتالیا به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالاو…هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران باشد موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن ایتالیا در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از ایتالیا به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از ایتالیا به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از ایتالیا به شمار نمی روند به  کار می رود.

طبق امار گمرک ایران ایتالیا سومین کشور اروپایی است که بیشترین صادرات را به ایران دارد لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار از ایتالیا به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن را دارند از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از ایتالیا را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از ایتالیا | حمل بار از ایتالیا | ارسال بار به ایتالیا

از جمله موارد رایج ارسال بار از ایتالیا که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل از ایتالیا، ارسال بار لوازم شخصی از ایتالیا، ارسال بار لباس از ایتالیا، ارسال بار مجسمه از ایتالیا، ارسال بار لوکس از ایتالیا، ارسال بار کتاب از ایتالیا ارسال بار شکستنی از ایتالیا، ارسال بار لوازم خانگی از ایتالیا، ارسال بار غیر تجاری از ایتالیا و…
ایتالیا در حال حاضر پنجمین کشور صنعتی جهان و جزو گروه هشت می باشد.ایتالیا همچنین مهد مد دنیا به شمار می رود و معروف ترین برند های لباس نظیر گوچی،فندی،ورساچه و جورجیو ارمانی و… متعلق به این کشور توسعه یافته می باشد.
طبق امار گمرک ایران ایتالیا سومین کشور اروپایی است که بیشترین صادرات را به ایران دارد لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار از ایتالیا به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن را دارند.

محموله های تجاری ای که  معمولا بیشترین سهم ارسال بار از ایتالیا به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:
ارسال بار لوازم الکتریکی از ایتالیا، ارسال بار پوشاک از ایتالیا، ارسال بار اجزا و قطعات ماشین الات از ایتالیا، ارسال بار ماشین و دستگاه های مکانیکی از ایتالیا،ارسال بار اجزا و قطعات ماشین ظرف شویی از ایتالی،اارسال بار دارو از ایتالیا، ارسال بار دستگاه های قاب گیری از ایتالیا، ارسال بار اثار هنری از ایتالیا ،ارسال بار لباس از ایتالیا،ارسال بار پوشاک از ایتالیا،ارسال بار طلا از ایتالیا،ارسال بار جواهرات از ایتالیا،ارسال بار مجسمه از ایتالیا،ارسال بار تابلو نقاشی از ایتالیا و…

ارسال بار از تمامی شهر های ایتالیا

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از رم ایتالیا،ارسال بار از میلان ایتالیا ،ارسال بار از ناپل ایتالیا،ارسال بار از تورین ایتالیا ،ارسال بار از پالرمو ایتالیا،ارسال بار از جنوا ایتالیا،ارسال بار از بولونیا ایتالیا، ارسال بار از فلورانس ایتالیا،ارسال بار از کاتانیا،ارسال بار از ونیز ایتالیا، ارسال بار از پادوا ایتالیا، ارسال بار از پارما ایتالیا و…در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهر های ایتالیا و ارسال بار به کلیه ی شهر های ایتالیا را در توان دارد.

گلا مترا تیولی رم (Roma) فرارا پیزا کارپی باگریا
آسته کالتانیستا آورسا میلان (Milano) ساساری لوکا کارارا پوتیچی
چینسلو بالسامو مولفتا البیا ناپل (Napoli) سیراکوزا (Siracusa) کومو گاستلاماره دی استابیا ارکولانو
لاکوئیلا آگریجنتو چیویتاوکیا تورین (Torino) پسکارا پوتزولی ویارجو کونیو
راگوسا مرونو دی ناپولی اسکولی پیچنو پالرمو مونتزا مرسالا آفراگولا کیتی
کرمونا چرینیولا روویگو جنوا (Genova) برگامو ورزه فیومیچینو ترامو
کووارتو سنت النا مانفردونیا ولتری بولونیا لاتینا ترویزو بنونتو مودیکا
ترپانی آولینو ماتزارا دل ولو فلورانس (Firenze) فورلی سستو سن جووانی فنو بیشلیه
لامزیا ترمه مونکالیری کامپوباسو باری ویچنزا بوستو آرسیتسیو ساونا سیه‌نا
اودینه پادوا (Padova) آنکونا کاتانیا ترنتو (Trent) کازوریا ویتوریا ترانی
آرتزو تریسته بولزانو ونیز (Venezia) جیوگلیانو گروستو ویتربو آچرا
چزنا تارانتو پیاچنزا ورونا ترنی کسرتا کروتون کاوا د تیرنی
لا اسپتزیا برشا آندریا مسینا نووارا گیدونیا مونتچلیو وجوانو آچ‌ریاله
پراتو لچه ریدجو کالابریا رجیو امیلیا کاتانزارو پاویا لنانو باتیپالیا
>فانزا کاسالنوو دی ناپولی مودنا لیورنو (Leghorn) بارلتا ماسا سانرمو کیوجا
پومتزیا کولنیو پارما کالیاری پزارو کسنسا فولینو پوردنونه
سن سورو گالاراته پروجا فوجیا آلساندریا آلتامورا بیتونتو اسکافاتی
توره دل گرکو آپریلیا سالرنو پیستویا ایمولا راونا بریندیسی پوتنزا

ارسال بار از ایتالیا به ایران،فریت بار از ایتالیا به ایران،ارسال بار تجاری از ایتالیا به ایران،حمل بار از ایتالیا به ایران،واردات از ایتالیا به ایران

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از ایتالیا به ایران و ارسال بار از ایران به ایتالیا به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تاجران از ایتالیا به ایران و از ایران به ایتالیا در سریع ترین زمان ، بالاترین امنیت بالا مناسب ترین قیمت تخصص ما است.

 

ارسال بار از ایتالیا | حمل بار از ایتالیا | ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار از رم

ارسال بار از رم به ایران ، فریت بار از رم به ایران ، ارسال بار تجاری از رم به ایران ، حمل بار از رم به ایران ، واردات از رم به ایران :
رم پایتخت کشور ایتالیا و بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر ان می باشد. رم در کنار رودخانه توره و در نزدیکی دریای مدیترانه قرار گرفته است.جالب است بدانید کشور واتیکان در درون شهر رم قراردارد. شهر رم روزگاری پایتخت جهان و قلب امپراطوری رم باستان بوده است.این شهر با تمدن ۲۵۰۰ ساله و داشتن اثار تاریخی و مجسمه های زیبای فراوان از بزرگترین هنرمندان تاریخ نظیر داووینچی و میکل انژ موجب شده که هر ساله مقصد گردشگران زیادی از سراسر جهان باشد.از مهمترین جاذبه های گردشگری رم می توان به قلعه کلوسئوم،موزه ی واتیکان،فواره ی تروی،موزه ی بورگزه،قلعه ی سن انجلو و…اشاره کرد.
رم همچنین به طور گسترده ای به عنوان پایتخت مد جهان است و چهارمین مرکز مهم فشن در جهان پس از میلان ، نیویورک و پاریس است.اکثر خانه های لوکس مد و زنجیره های طلا و جواهر مانند بولگارری ، فندی ، لائورا بیاجوتی و بریونی دفاتر مرکزیشان در در این شهر واقع است. همچنین دیگر برچسب های مهم مانند شنل ، پرادا ، دولچه و گابانا ، آرمانی و ورساچه بوتیک های لوکسی در رم دارند .
شهر رم به دلیل استاندارد های بالای زندگی،امکان پیشرفت در کار و تجارت،دانشگاه های با رتبه های بالا و…هرساله مقصد مهاجرین ازیادی از سراسر جهان می باشد و محصولات مختلف تجاری ان همواره مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است لذا تعداد زیادی از مهاجرین و تجار ایرانی قصد حمل بار محموله های مختلف خود از رم به ایران را دارند.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از رم به ایران وارسال بار از ایران به رم ،به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار از رم به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز بهره مند شوید.