ارسال بار از گرجستان | حمل بار از گرجستان | ارسال بار به گرجستان

ارسال بار از گرجستان | حمل بار از گرجستان| ارسال بار به گرجستان:گرجستان کشوری است که در منطقهٔ قفقاز اوراسیا واقع شده و بزرگترین شهر و پایتخت آن شهر تفلیس است.
گرجستان یکی از کشورهایی است که در هر دو قارهٔ اروپا و آسیا قرار داشته و یکی از اهداف مقامات سیاسی تفلیس پایتخت گرجستان، عضویت در اتحادیه اروپا و ناتو است؛ که گرجستان در حال حاضر عضو ناظر در اتحادیه اروپا و ناتو می‌باشد و همکاری‌های زیادی با این دو سازمان دارند لازم است ذکر شود که کلیه قوانین گرجستان مانند قوانین اتحادیه اروپا است.
کشور گرجستان در همسایگی ایران واقع شده است و طبق آمار میزان گردشگران ایرانی که برای گردش به گرجستان سفر می کنند در سالهای اخیرمراکز ارائه خدمات گردشگری در این کشور توانسته‌اند متناسب با میزان هزینه‌هایی که گردشگران متحمل می‌شوند، خدمات مناسبی را به آنها ارائه دهند و در طرف دیگر نیز تقاضاکنندگان قرار دارند که متقاضیانی که مقاصد ارزان، باکیفیت و امن هستند حالا گرجستان توانسته این امکانات را کم‌وبیش در اختیار گردشگران قرار دهد و بخشی از بازار گردشگری را به سمت خود بکشد و یکه تازی ترکیه را در جذب گردشگران ایرانی از بین ببرد.
با افزایش ۴۳۸ درصدی سفر گردشگران ایرانی به گرجستان که آمار آن از سوی سازمان های گردشگری این کشور اعلام شده است
بسیاری از ایرانیان برای گردش و همچنین تجارت عازم کشور گرجستان می گردد. در بسیاری از موارد پیش آمده که تجار و مسافران عزیز می خواهند کالای خود را گرجستان به ایران ارسال کنند از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از گرجستان به ایران را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از گرجستان | حمل بار از گرجستان | ارسال بار به گرجستان

کالاهای صادراتی ایران به گرجستان:
اغلب کالاهای صادراتی ایران به گرجستان شامل : قیر – مازوت – کک و انواع مشتقات نفتی و پتروشیمی – مصالح ساختمانی – محصولات کشاورزی شامل : انواع صیفی جات ، سیر ، پیاز ، سیب زمینی و انواع سبزی ها – انواع لوازم خانگی و …. بوده است، در صورتی که پتانسیل های کشور ایران جهت صادرات به گرجستان خیلی بالاتر از این مقدار است

کالاهای وارداتی ایران از گرجستان
کالاهای وارداتی ایران از گرجستان : کالاهای وارداتی ایران از گرجستان در سال، در حدود چهل میلیون دلار برآورد شده است که شامل انواع : محصولات چوب از جمله چوب راش گرجستان – فرومنگنز – گردو تازه و خشک شده – تراکتور – ماشین آلات تراش فلزات – ضایعات آهن – تیرآهن جهت ساخت و ساز و …. بوده است که باز هم معتقدیم پتانسیل های صادرات گرجستان به ایران بیشتر از این مقدار است ولی به دلیل بی توجهی بخش اقتصادی هر دو کشور ، شرایط مساعدی که در واردات و صادرات به گرجستان وجود دارد، مورد توجه قرار نگرفته است و هیات های اقتصادی ایران و گرجستان شناخت چندانی به سرمایه گذاری در گرجستان در این بخش ندارند.

ارسال بار از تمامی شهر های گرجستان

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز در توان دارد ارسال بار از تفلیس گرجستان ، ارسال بار از کوتائیسی گرجستان ، ارسال بار از باتومی گرجستان ، ارسال بار از کوتائیسی گرجستان ، ارسال بار از زوگدیدی گرجستان ، ارسال بار از پوتی گرجستان ، ارسال بار از سامتردیا گرجستان ، ارسال بار از خاشوری گرجستان و…در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهرهای گرجستان و بلعکس را دارد.

تفلیس گوری زستاپونی ازورگتی
کوتائیسی پوتی (گرجستان) مارنئولی تسقالتوبو
باتومی سامتردیا تلاوی کاسپی
روستاوی خاشوری آخالتسیخه گاردابانی
زوگدیدی سناکی کبولتی چیاتورا

ارسال بار از گرجستان به ایران،فریت بار از گرجستان به ایران،ارسال بار تجاری از گرجستان به ایران،حمل بار از گرجستان به ایران،واردات ازگرجستان به ایران

حمل بار از گرجستان به ایران و حمل بار به گرجستان را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از اسلوونی به ایران و بلعکس،به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از گرجستان به ایران و از ایران به گرجستان در سریع ترین زمان ممکن ، بالاترین امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است.

ارسال بار از گرجستان | حمل بار از گرجستان | ارسال بار به گرجستان

ارسال بار از تفلیس

ارسال بار از تفلیس به ایران،فریت بار از تفلیس به ایران ، ارسال بار تجاری از تفلیس به ایران ، حمل بار از تفلیس به ایران ، واردات از تفلیس به ایران تفلیس پایتخت کشور اسلوونی و مرکز فرهنگی, علمی, اقتصادی و اداری این کشور است و پر از موزه ها, مجسمه ها, گالری ها, کافه ها و عمارت های زیبا است.این شهر در دو طرف رود متکواری قرار داشته و جمعیتی حدود ۲٫۵ میلیون در آن زندگی می‌کنند. تفلیس در قرن پنجم میلادی و توسط واختانگ یکم پادشاه گرجستان باستان یا همان ایبریا بنیان‌گذاری شده و به سبب آچشمه‌های آب گرم آن، «تْبیلیسی» (مشتق از واژهٔ «تْبیلی» به معنای گرم؛ منسوب به چشمه‌های آب گرم تفلیس) نام گرفته است.تفلیس در جنوب شرق اروپا قرار گرفته است، موقعیت مکانی تفلیس یعنی قرار گیری در مسیر شرق و غرب، این شهر را نقطهٔ اتصال امپراتوری‌های رقیب گوناگون قرار می‌داده است و امروزه موقعیت آن را به عنوان یک مسیر مهم برای انرژی جهان و پروژه‌های بازرگانی و مسیر اتصال دو قاره اروپا با آسیا را تضمین می‌کند.
تفلیس این کلانشهر عظیم بزرگترین شهر قفقاز و دقیقاً در مرکز قفقاز است. تفلیس سالانه میزبان همایش‌ها و نشست‌های متعددی است که این شهر در شرق اروپا را مطرح و اسم آن را زبانزد در دنیا کرده است.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از گرجستان به ایران و ارسال بار به گرجستان ، به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با نیم قرن سابقه در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران اماده ی حمل بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از گرجستان به ایران و از ایران به گرجستان ،در سریع ترین زمان ممکن می باشد.