ارسال بار از سوئیس | حمل بار از سوئیس | ارسال بار به سوئیس

ارسال بار از سوئیس | حمل بار از سوئیس | ارسال بار به سوئیس : سوئیس کشوری توسعه یافته در اروپای غربی استکه پایتخت ان شهربرن است این کشور مقرر بسیاری از سازمان های مهم بین المللی نظیر صلیب سرخ،سازمان تجارت جهانی و مقرر سازمان ملل است.
سوئیس به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالاو…هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران باشد موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن سوئیس در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار ازسوئیس به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از سوئیس به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از سوئیس به شمار نمی روند به  کار برده می شوند.عمده اقلام وارداتی ایران از سوئیس محصولات کشاورزی بوده است تعداد محصولات وارداتی سوئیس به ایران به بیش از ۵۴۸ نوع قلم کالا می رسدلذا تاجران ایرانیی زیادی قصد به ارسال بار از سوئیس به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن را دارند.

سوئیس یکی از ثروتمندترین کشور های جهان است،بانکداری سوئیس از مهمترین قسمت های اقتصاد این کشور محسوب می شود.طبق امار گمرک ایران سوئیس اولین کشور اروپایی ای است که بیشترین صادرات را به ایران داردو پنجمین مبدا وارداتی ایران به شمار می رود .

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از سوئیس به ایران و ارسال بار از ایران به سوئیس را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از سوئیس | حمل بار از سوئیس | ارسال بار به سوئیس

از جمله موارد رایج ارسال بار ازسوئیس که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:
ارسال بار لوازم منزل از سوئیس، ارسال بار لوازم شخصی از سوئیس، ارسال بار لباس از سوئیس، ارسال بار لوکس از سوئیس، ارسال بار کتاب از سوئیس ،ارسال بار شکستنی از سوئیس، ارسال بار لوازم خانگی از سوئیس، ارسال بار غیر تجاری از سوئیس و…

عمده اقلام وارداتی ایران از سوئیس محصولات کشاورزی بوده است تعداد محصولات وارداتی سوئیس به ایران به بیش از ۵۴۸ نوع قلم کالا می رسدلذا تاجران ایرانیی زیادی قصد به ارسال بار از سوئیس به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن را دارند

محموله های تجاری که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از سوئیس به ایران  را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:
ارسال بار لوبیای سویا از سوئیس،ارسال بار ذرت دامی از سوئیس،ارسال بار کنجاله سویا از سوئیس،ارسال بار روغن خام سویا از سوئیسر،ارسال بار گندم باری از سوئیس،ارسال بارروغن دانه ی افتابگردان از سوئیس،ارسال بار روغن گلرنگ یا زعفران کاذب از سوئیس،ارسال بار قند وشکر تصفیه شده از سوئیس،ارسال بار مواد غذایی از سوئیس،ارسال بار تجاری از سوئیس،ارسال بار لباس از سوئیس،ارسال بارساعت از سوئیس،ارسال بار لوکس از سوئیس،ارسال بار جو از سوئیس،ارسال بار انتی سرمک ها از سوئیس و…

ارسال بار از تمامی شهر های سوئیس

شرکت حمل ونقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از برن سوئیس،ارسال بار از زوریخ سوئیس،ارسال بار از ژنو سوئیس،ارسال بار از بازل سوئیس،ارسال بار از گریندلوالد سوئیس،ارسال بار از نوشاتل سوئیس،ارسال بار از لوتسرن سوئیس،ارسال بار از ذرمات سوئیس،ارسال بار از تون سوئیس،ارسال بار از لوزان سوئیس و…در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های سوئیس و بلعکس را دارد.

زوریخ لوسرن نوشتل
ژنو بیل/بین ورنیه
بازل تون اوسته
برن کونیز سیون
لوزان  فوند آمن
ونترتور شفوزان لانسی
سنت گالن فریبورگ رپه ویلژونا
لوگنو شور کریئن

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از سوئیس به ایران و ارسال بار از ایران به سوئیس به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تاجران از سوئیس به ایران و از ایران به سوئیس به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است

سوئیس کشوری توسعه یافته در اروپای غربی استکه پایتخت ان شهربرن است این کشور مقرر بسیاری از سازمان های مهم بین المللی نظیر صلیب سرخ،سازمان تجارت جهانی و مقرر سازمان ملل است.

ارسال بار از سوئیس | حمل بار از سوئیس | ارسال بار به سوئیس

ارسال بار از برن

ارسال بار ازبرن به ایران،فریت بار از برن به ایران،ارسال بار تجاری از برن به ایران،حمل بار از برن به ایران،واردات از برن به ایران
برن پایتخت کشور سوئیس است. شهر برن چهارمین شهر پرجمعیت سوئیس می باشد. این شهر درناحیه برن از ایالت برن واقع شده‌است. شهر برن در سال ۲۰۱۰ جزو ۱۰ شهر برتر جهان از نظر کیفیت زندگی معرفی شد.
از جاذبه های گردشگری شهر زیبای برن می توان از قسمت قدیمی شهر،موزه ی هنر،موزه ی انیشتین و موزه ی تاریخی برن،صومعه برن،باغ گل رز و… نام برد.
شهربرن به دلیل استاندارد های بالای زندگی،امکان پیشرفت در کار و تجارت،دانشگاه های با رتبه های بالا و…هرساله مقصد مهاجرین ازیادی از سراسر جهان می باشد و محصولات مختلف تجاری و صنعتی ان،به دلیل کیفیت ساخت بالا همواره مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است .لذا تعداد زیادی از مهاجرین و تجار ایرانی قصد حمل بار محموله های مختلف خود، ازبرن به ایران را دارند.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از برن به ایران و ارسال بار از ایران به برن،به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار ازبرن به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن بهره مند شوید.