ارسال بار از ایسلند | حمل بار از ایسلند | ارسال بار به ایسلند

ارسال بار از ایسلند | حمل بار از ایسلند | ارسال بار به ایسلند :ایسلند کشوری جزیره ای است که در شمالی ترین قسمت اروپا قرار دارد و دارای آب و هوایی سرد و قطبی می باشد. کشور ایسلند با مساحت ۱۰۲٫۸۱۹ کیلومتر مربع دومین جزیرهٔ بزرگ اروپا و هیجدهمین جزیرهٔ بزرگ جهان می باشد.
اقتصاد ایسلند برپایهٔ ماهیگیری و صنایع شیلات، کشاورزی، گردشگری و منابع انرژی تجدیدپذیر برق‌آبی و زمین‌گرمایی استوار است سیب‌زمینی، مهمترین فراوردهٔ کشاورزی ایسلند است. تولید ناخالص داخلی ایسلند، در سال ۲۰۰۷ میلادی، ۱۱٫۸۹ دلار می‌باشد که در مقایسه با سال گذشته ۱٫۸ درصد رشد داشته‌است. صادرات ایسلند، بیشتر شامل ماهی، فلز آلومینیم، فراورده‌های حیوانی و کانی سیلیس است که بیشتر این فراورده‌ها را به کشورهای هلند، بریتانیا، اسپانیا، ایالات متحده و آلمان صادر می‌کند. نیز از کشورهای ایالات متحده، آلمان، چین، دانمارک، سوئد، ژاپن و هلند، ماشین‌آلات، فراورده‌های نفتی، مواد خوراکی و پوشاک وارد می‌کند.
بسیاری از ایرانیان برای گردش و همچنین تجارت عازم کشور ایسلند می گردند. در بسیاری از موارد پیش آمده که تجار و مسافران عزیز می خواهند کالای خود را ایسلند به ایران ارسال کنند از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از ایسلند به ایران را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از ایسلند | حمل بار از ایسلند | ارسال بار به ایسلند

کالاهای صادراتی ایران به ایسلند:
اغلب کالاهای صادراتی ایران به گرجستان شامل : قیر – مازوت – کک و انواع مشتقات نفتی و پتروشیمی – مصالح ساختمانی – محصولات کشاورزی شامل : انواع صیفی جات ، سیر ، پیاز ، سیب زمینی و انواع سبزی ها – انواع لوازم خانگی و …. بوده است، در صورتی که پتانسیل های کشور ایران جهت صادرات به ایسلند خیلی بالاتر از این مقدار است

اقتصاد ایسلند و کالاهای صادراتی ایلند به دیگر کشورها:
اقتصاد ایسلند برپایهٔ ماهیگیری و صنایع شیلات، کشاورزی، گردشگری و منابع انرژی تجدیدپذیر برق‌آبی و زمین‌گرمایی استوار است. سیب‌زمینی، مهمترین فراوردهٔ کشاورزی ایسلند است. تولید ناخالص داخلی ایسلند، در سال ۲۰۰۷ میلادی، ۱۱٫۸۹ دلار می‌باشد که در مقایسه با سال گذشته ۱٫۸ درصد رشد داشته‌است. صادرات ایسلند، بیشتر شامل ماهی، فلز آلومینیم، فراورده‌های حیوانی و کانی سیلیس است که بیشتر این فراورده‌ها را به کشورهای هلند، بریتانیا، اسپانیا، ایالات متحده و آلمان صادر می‌کند. نیز از کشورهای ایالات متحده، آلمان، چین، دانمارک، سوئد، ژاپن و هلند، ماشین‌آلات، فراورده‌های نفتی، مواد خوراکی و پوشاک وارد می‌کند.

ارسال بار از تمامی شهر های ایسلند

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز در توان دارد ارسال بار از ریکیاویک ایسلند ، ارسال بار از کوپاووگور ایسلند ، ارسال بار از آکوریری ایسلند ، ارسال بار از کپلاویک ایسلند و…در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهرهای ایسلند و بلعکس را دارد.

ریکیاویک گارذابایر آوربورگ گرینداویک
کوپاووگور کپلاویک ریکیانسبایر ایسافیورذور
هافنارفیورذور مسفلسبایر سلتیارنارنس سویذاورکروکور
آکوریری اکرانس هیمایی آولفتانس

ارسال بار از ایسلند به ایران،فریت بار از ایسلند به ایران،ارسال بار تجاری از ایسلند به ایران،حمل بار از ایسلند به ایران،واردات از ایسلند به ایران

حمل بار از ایسلند به ایران و حمل بار به ایسلند را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از ایسلند به ایران و بلعکس،به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از ایسلند به ایران و از ایران به ایسلند در سریع ترین زمان ممکن ، بالاترین امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است.

ارسال بار از ایسلند | حمل بار از ایسلند | ارسال بار به ایسلند

ارسال بار از ریکیاویک

ارسال بار از ریکیاویک ایسلند به ایران،فریت بار از ریکیاویک ایسلند به ایران ، ارسال بار تجاری از ریکیاویک ایسلند به ایران ، حمل بار از ریکیاویک ایسلند به ایران ، واردات از ریکیاویک ایسلند به ایران ریکیاویک پایتخت کشور ایسلند و مرکز فرهنگی, علمی, اقتصادی و اداری این کشور است، ریکیاویک در زمستان تنها چهار ساعت در روز نور خورشید دارد و شب‌های تابستانی آن به روشنی روز هستند . شهر ریکیاویک شمالی‌ترین پایتخت جهان است و همچنین شهر ریکیاویک ۴۰ درصد جمعیت ایسلند را در خود جا داده‌است. یکی از جاذبه های دیدنی ریکیاویک چشمه های آب گرم موجود در این شهر است که باعث شده هر ساله مسافران زیادی از کشور های دیگر و همچنین ایران به ریکیاویک ایسلند سفر کنند.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از ایسلند به ایران و ارسال بار به ایسلند ، به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با نیم قرن سابقه در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و با مجوز رسمی از سازمان گمرک ایران اماده ی حمل بار کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از ایسلند به ایران و از ایران به ایسلند ،در سریع ترین زمان ممکن می باشد.