ارسال بار از پرتغال | حمل بار از پرتغال| ارسال بار به پرتغال

ارسال بار از پرتغال | حمل بار از پرتغال | ارسال بار به پرتغال :

پُرتغال کشوری توسعه یافته در جنوب غربی اروپا است. پایتخت کشور پرتغال ،شهر لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است.پرتغال غربی‌ترین کشور سرزمین اصلی اروپاست و خاک پرتغال به همراه تنها همسایه خود اسپانیا شبه جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد.
پرتغال در مقایسه با تمام کشور های دیگر در اروپا پایدارترین آب‌وهوا را دارد و مردم این کشور بسیار مهمان‌نواز و مهربان هستند و رفتاری دوستانه دارند. .
۹۰ درصد از کل جمعیت پرتغال به زبان‌های خارجی و عمدتا به زبان انگلیس صحبت می‌کنند حدود
– پرتغال که در وسط ۳ قاره (امریکا، اروپا، و افریقا) واقع شده‌است، مرکزی برای همه‌ی پروازهای بین‌المللی است و فرودگاه‌های بین‌المللی را در سراسر کشور وجود دارد.
پرتغال یکی از معدود کشورهایی است که ثبات سیاسی دارد و هزینه های زندگی در پرتغال در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین است.
کشور پرتغال به دلیل استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت دانشگاه های با رتبه های بالاو…هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران باشد. موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن پرتغال در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از پرتغال به ایران را به صورت فریت بار دارند، زیرا وزن محموله ی ارسالی از پرتغال به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد. اصطلاح فریت بار برای این گونه بارها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از پرتغال به شمار نمی روند به کار می رود.

ارسال بار از پرتغال | حمل بار از پرتغال| ارسال بار به پرتغال

از جمله موارد رایج ارسال بار از پرتغال که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:
ارسال بار لوازم منزل از پرتغال، ارسال بار لوازم شخصی از پرتغال، ارسال بار لباس از پرتغال، ارسال بار مجسمه از پرتغال، ارسال بار لوکس از پرتغال، ارسال بار کتاب از پرتغال،ارسال بار شکستنی از پرتغال، ارسال بار لوازم خانگی از اپرتغال، ارسال بار غیر تجاری از پرتغال و…

محموله های تجاری که معمولا بیشترین سهم ارسال بار از پرتغال به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:
ارسال بار ماشین آلات از پرتغال،ارسال بار قطعات و اتصالات الکتریکی خودرو از پرتغال، ارسال بار روکش های چوبی از پرتغال،ارسال بار چوب پنبه از پرتغال، ارسال بار ژنراتورهای تولید برق از پرتغال، ارسال بار شیرآلات و سوپاپ های صنعتی از پرتغال
صنایع عمده تولیدی در پرتغال عبارتند از ماهیگیری، مصنوعات چوب‌پنبه‌ای و آمادن غذا و ساردین.امروز قسمت عمده چوب‌پنبه‌ای که در جهان مصرف می‌شود از درختان چوب‌پنبه‌ای که در جنوب رود تاگوس پرتغال می‌روید، به دست می‌آید. پرتغال جزء کشور های توسعه یافته و از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است. بلحاظ تجاری ، شرکتهای پرتغالی بطور سنتی بر همکاری با کشورهای پرتغالی زبان موسوم به CPLP، اروپا و آمریکا تمرکز داشته و کمتر به ظرفیت های موجود در سایر مناطق از جمله خاورمیانه توجه داشته اند.

روابط تجاری ایران و پرتغال چگونه است؟
روابط اقتصادی پرتغال با جمهوری اسلامی ایران طی سالهای اخیر علیرغم بحران اقتصادی جاری با رونق خوبی مواجه بوده و شرکت های خصوصی دو کشور آشنایی خوبی با توانایی ها و امکانات یکدیگر یافته و نسبت به تقویت همکاریها علاقمند شده اند.
در یازده ماه اول سال گذشته میلادی (۲۰۱۶) ایران در جایگاه ۹۱ بازارهای صادراتی پرتغال و ۶۶ مبادی وارداتی این کشور قرار داشته است. آمار طرف پرتغالی نشان می دهد که صادرات پرتغال به ایران در یازده ماه اول سال گذشته میلادی نسبت به مدت مشابه سال ماقبل(۲۰۱۵) نزدیک به ۲۹ درصد کاهش و درمقابل واردات آن از کشورمان ۴۵ درصد رشد یافته است.
مهمترین اقلام صادراتی غیر نفتی ایران به پرتغال را سیم و کابل برق، انواع سنگ های ساختمانی، قطعات الکتریکی خودرو، خشکبار، انواع فرش های دستباف و ماشینی و مواد خام پلیمری و شیمیایی و مهمترین اقلام وارداتی از پرتغال را نیز ماشین آلات، قطعات و اتصالات الکتریکی خودرو، روکش های چوبی، چوب پنبه، ژنراتورهای تولید برق، شیرآلات و سوپاپ های صنعتی تشکیل می دهند.

ارسال بار از تمامی شهر های پرتغال

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از اوپورتو پرتغال,ارسال بار از آمادورا پرتغال,ارسال بار از ستوبال پرتغال, ارسال بار از کویمبرا پرتغال, ارسال بار از براگا پرتغال, ارسال بار از ویلا نووا دو گایا پرتغال, ارسال بار از بار برو پرتغال,ارسال بار از ‌فونشال پرتغال،ارسال بار از مادالنا،ارسال بار از جاردیم دومار پرتغال،ارسال بار از پینهاو پرتغال،ارسال بار از انسیاس پرتغال،ارسال بار از منفرت پرتغال،ارسال بار از ساگرس پرتغال،ارسال بار از فاجزس پرتغال،ارسال بار از پرتو پرتغال،ارسال بار از لیسبون پرتغال و در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های پرتغال را دارد

ابرانتس کوویلیا لیریا پنیچه، پرتغال ساو ژواو دا مادیرا
آگوئالوا-کاسم الواس لیسبون پسو دا رگوا ساو مامده د اینفستا
آگوئدا انترونکامنتو لیشا پینل ساو سالوادور د لوردلو
آلبوفیرا ارمسینده لوله پومبال سئیا
آلکاسر دوسال اسموریز لورس پونتا دلگادا سئیشال
آلکوباسا اسپینیو لوروسا (سانتا ماریا دا فیرا) پونتا د سور سرپا
آلمادا اسپوسنده ماکدو د کاوالیروس پرتالگره ستوبال
آلمیریم استارژا مایا، پرتغال پرتیمانو سیلوس مونیسیپالیتی، پرتغال
آلورکا دو ریباتژو استرموز مانگولاد پورتو ساینس، پرتغال
آمادورا اوورا مارکو دکاناوسس ویلا بالیرا (نام دیگر: پورتو سانتو) تاروکا
آمارانته، پرتغال فافه مارینا گراند پووا د سانتا ایریا تاویرا
آمورا، پرتغال فارو (پرتغال) ماتوسینوس پووا دوارزیم تومار

ارسال بار از پرتغال به ایران،فریت بار از پرتغال به ایران،ارسال بار تجاری از پرتغال به ایران،حمل بار از اسپانیا به پرتغال

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از پرتغال به ایران وارسال بار از ایران به پرتغال به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از پرتغال به ایران و از ایران به پرتغال در سریع ترین زمان و بالاترین امنیت و قیمت مناسب تخصص ما است..

ارسال بار از پرتغال | حمل بار از پرتغال| ارسال بار به پرتغال

ارسال بار از لیسبون

ارسال بار از لیسبون به ایران،فریت بار از لیسبون به ایران،ارسال بار تجاری از لیسبون به ایران،حمل بار از لیسبون به ایران،واردات از لیسبون به ایران :
لیسبون (به پرتغالی: Lisboa) پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور پرتغال و نیز مرکز ناحیهٔ لیسبون است. این شهر که شهری مدرن و مبتنی بر اصول شهرسازی محسوب می‌شود، وسعت بسیاری داشته و حدود ۳٬۳۴۰٬۰۰۰ نفر ساکن آن هستند که از این تعداد ۵۶۴٬۴۷۷ نفر در مرکز شهر و حدود ۲٬۸۰۰٬۰۰۰ نفر در پیرامون آن ساکن شده‌اند. امروزه لیسبون از لحاظ مختلف اهمیت فراوانی یافته و به‌عنوان دومین قطب اقتصادی در شبه‌جزیرهٔ ایبری پس از مادرید مطرح می‌شود. این شهر بیش‌ترین ثروت کشور پرتغال را در خود ذخیره کرده و از شهرهای مهم اتحادیهٔ اروپا محسوب می‌شود؛ به‌طوری که ۴۵ درصد از کل تولیدات کشور به این ناحیه اختصاص دارد. شهر لیسبون قطب سیاسی پرتغال بوده و دولت این کشور در این شهر مستقر شده‌است.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مسافرین وتجار از شهر لیسبون به ایران  و بلعکس تخصص ماست. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا از کلیه خدمات ارسال بار از لیسبون به ایران شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوید.