ارسال بار از دانمارک | حمل بار از دانمارک | ارسال بار به دانمارک

ارسال بار از دانمارک | حمل بار از دانمارک | ارسال بار به دانمارک : پادشاهی دانمارک در شمال اروپا واقع شده است.پایتخت دانمارک شهر کپنهاگ است. دانمارک جمعیتی حدود۵/ ۵ ملیون نفردارد.دانمارک از اعضای موسس سازمان ملل و ناتو است. پرچم این کشوردارای یک صلیب سفید در میان آن است و قدیمی‌ترین پرچمی در جهان است که از سال ۱۸۲۱ تا به حال استفاده می‌شود.
کشور دانمارک دارای دولت رفاه واست و از نظر کم بودن اختلاف درامد مردم در رتبه ی اول جهان قرار دارد.در بررسی های سالانه مردم دانمارک مکررا به عنوان راضی ترین و شادترین مردم جهان اعلام می شوند.
دانمارک به عنوان یک کشور پیشرفته، توسعه صنعتی خود را حفظ کرده است و بخاطر کیفیت کالاهایش در دنیا شناخته می شود. دانمارکی ها از مهارت های خود برای ساختن کالاها استفاده می کنند و دانمارک از این لحاظ در اقتصاد دنیا، یک کشور رقیب محسوب می شود.
آمارهای رسمی گمرک ایران نشان می‌دهد ارزش مبادلات تجاری ایران و دانمارک در یک دهه اخیر نوسان زیادی نداشته است. ایران در سال ۸۵ معادل ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار کالا به دانمارک صادر کرده و از این کشور معادل ۱۰۶ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار کالا وارد کرده است. در سال ۹۴ نیز ارزش کل صادرات ایران به دانمارک معادل ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار و ارزش کل واردات ایران از این کشور معادل ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار است.

ارسال بار از دانمارک | حمل بار از دانمارک | ارسال بار به دانمارک

ایران و دانمارک چه کالاهایی مبادله می کنند:

انواع خرما، انواع کف‌پوش، «ماشین‌های بسته‌بندی و لفاف کردن کالا»، «چوبک‌های متراکم‌شده»، «گبه»، «در، چارچوب، دوره و آستانه در از چوب» و «کتاب، بروشور، جزوه و مطبوعات» اقلام عمده صادراتی ایران به کشور دانمارک هستند. اقلام عمده وارداتی ایران از این کشور نیز عبارتند از: «داروهای هورمون‌دار»، «آنزیم‌ها»، «امولسیفایر»، «سمعک»، «انسولین»، «تخم چغندر قند» و «ماشین‌آلات و دستگاه‌ها برای آماده کردن گوشت یا پرندگان خانگی».
تاجرانی که قصد صادرات به کشور دانمارک و یا واردات از کشور دانمار را دارند می توانند از خدمات حمل بار ایران-دانمارک شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسب و امنیت بالا بهره مند شوند.
شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و گروپاژ(خرده بار) و همچنین با در اختیار داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون در خط ترانزیت ایران به اروپا در توان دارد که ارسال بار از دانمارک را برای شما در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت ایده ال بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا دهد.

ارسال بار از تمامی شهر های دانمارک

این شرکت حمل و نقل بین المللی در توان دارد ارسال بار از کوپنهاگ دانمارک،ارسال بار از ارهوس دانمارک،ارسال بار از ادینسه دانمارک،ارسال بار از البورگ دانمارک،ارسال بار از فردریکسبرگ دانمارک،ارسال بار از شیلند دانمارک و…در واقع توانایی ارسال بار از کلیه شهر های دانمارک و ارسال بار به کلیه ی شهر های دانمارک را دارد.

هورزنس Køge Sønderborg کپنهاگ
راسکیله Viborg Hjørring آرهوس
Greve Strand Holstebro Holbæk ادنسه
Næstved Slagelse Frederikshavn آلبورگ
Silkeborg Taastrup Haderslev اسبیرگ
Fredericia هرنینگ Skive راندرس
Hørsholm هیلرود Hørsholm کولدینگ
هلسینگور Svendborg هلسینگور وایله

ارسال بار از دانمارک به ایران،فریت بار از دانمارک به ایران،ارسال بار تجاری از دانمارک به ایران،حمل بار از دانمارک به ایران،واردات از دانمارک به ایران

حمل بار از دانمارک به ایران و حمل بار از ایران به دانمارک را با بهترین کیفیت و امنیت ،می توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز تجربه کنید.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی  ارسال بار از دانمارک به ایران و از دانمارک به ایران به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجران و تاجران از دانمارک به ایران و بلعکس در سریع ترین زمان ممکن تخصص ما است.

ارسال بار از دانمارک | حمل بار از دانمارک | ارسال بار به دانمارک

ارسال بار از کپنهانگ

ارسال بار از کپنهانگ به ایران،فریت بار از کپنهانگ به ایران،ارسال بار تجاری از کپنهانگ به ایران،حمل بار از کپنهانگ به ایران،واردات از کپنهانگ به ایران :
کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک است که دارای تاریخی پر سابقه و غنی است و صدها سال مرکز امپراطوری دانمارکی به شمار می‌رفت. همچنین این شهر میزبان مکان‌ها، بناهای تاریخی و جواهرات فرهنگی زیادی است. معماری‌های کلاسیک و کانال‌ها در کنار ساختارهای مدرن، بناهای جدید و تعدادی آسیاب بادی شگفت‌انگیز قرار گرفته‌اند که چهره‌ای زیبا به این شهر داده‌اند .جاذبه های دیدنی این کشور به گونه ای است که هر گردشگری را جذب خود می کند
.کپنهاگ یکی از بزرگترین شهرهای پیاده دنیاست. اگرچه این شهر با شاخصه‌های میراث تاریخی ویژه‌اش همچون یک شبکه خیابانی قرون وسطایی باریک اعتبار یافته‌است اما به صورت مداوم در جهت بهبود کیفیت زندگی خیابان خود در حال فعالیت بوده‌است.
از گردشگاه‌های اصلی این شهر می‌توان از استروگت نام برد که یک مرکز خرید به‌صورت خیابان‌های پیاده‌رو بسیار طولانی است. طولانی‌ترین Shopping Street در دنیا؛ که رکورد طولانی‌ترین نمایش مد دنیا هم در همین خیابان شکسته شد.
«معروف‌ترین تندیس دانمارک» به نام پری داریایی برروی صخره‌ای در کنار ساحل کپنهاگ نصب شده‌است.
از دیگر مکان های گردشگری کپنهاگ میتوان به کلیسای ناجی ما، پارک تیوولی، کانال نیهاون، موزه‌ی اِن‌وای کارلزبرگ گلیپتوتِک و…اشاره کرد.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و بازرگانان از کپنهاگ به ایران و از ایران به کپنهاگ به صورت کاملا با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.