حمل بار دریایی| ارسال بار دریایی| حمل و نقل دریایی

حمل محمولات دریایی بصورت FCL (کانتینر فول) LCL (خرده بار) و BULK (بار فله) با برترین خطوط دریایی از تمام بنادر جهان به تمامی بنادر ایران
شرکت حمل و نقل بین المللی جاده رانان با در اختیار داشتن نمایندگی های مجرب و حرفه ای در تمامی کشورهای دنیا، محمولات شما مشتریان عزیز را در سریعترین زمان و پایین ترین نرخ به تمامی گمرکات و بنادر ایران و حتی جهان حمل میکند.
خطوط دریایی از جمله :
APL, OOCL, HMM (Hyundai), WAN HAI, PIL, BULTIC, EMC (Ever Green), ESL ( Emirate Shipping Line), HPL ( Hapag-Lloyd), COSCO, WOSCO, IRISL
خطوط نامبرده از زمان حمل(T/T) بسیار خوبی برخوردار بوده و به اکثر بنادر ایران سرویس دارند.
همچنین این شرکت برنامه سفر کشتی ها را قبل از حرکت در اختیار مشتریان قرار میدهد تا شما عزیزان در تصمیم گیری و برنامه ریزی راحت تر باشید.

ارسال بار دریایی | حمل بار دریایی | حمل و نقل دریایی

اطلاعات لازم برای سفارش حمل:

محل بارگیری ( آدرس دقیق مبداء برای محمولات EXW و اسم بندرگاه مبداء برای محمولات FOB)
محل تخلیه ( نام بندر مقصد)
نوع حمل (فول FCL – خرده بار LCL )
تعداد کانتینر (eg. 2×۴۰’HQ )
تعداد کارتن ها و یا پالتها ( قابل بار چینی STACKABLE و یا غیر قابل بارچینی NON-STACKABLE را در صورت نیاز قید بفرمایید)
ابعاد و وزن هر کارتن یا پالت (ترجیحا به سانتیمتر cm باشد، در غیر اینصورت واحد اندازگیری را اعلام کنید)
نوع کالا به همراه کد تعرفه ( درصورت خطرناک بودن کالا، حتما MSDS را نیز ضمیمه کنید)

اهم خدمات ما در زمینه حمل و نقل بین المللی بدین ترتیب است:

تحویل انبار تا انبار
مشاوره و راهنمایی به مشتریان
ارایه خدمات متناسب با بودجه مشتری برای حمل کالا
پیگیری و ردیابی محموله
حمل و نقل دریایی با کانتینر
حمل و نقل ریلی از ایران به ترکیه و کشورهای همسایه و مشترک المنافع
بارگیری و تخلیه کانتینر های دارای بار فله ای

حمل با کانتینر دربست : بر اساس مسیر تردد کریرها، حمل دربست کانتینر هم از نظر هزینه، هم ترانزیت تایم بهترین می باشد. در حمل دربستی انعطاف در زمانبندی حمل، حرکت منظم کشتیرانی ها و آماده بودن کانتینر مشهود می باشد.

حمل کانتینری مشترک با دیگران : یک محصول کاملا اقتصادی که هزینه ها را با دیگران تقسیم می کنیم. به علت تخصص در کنترل کردن می توانیم آن خدمت را با هزینه کمتر و خدمات بهتر ارئه نماییم

حمل کالا بدون کانتینر: این حمل ویژه برای کالاهای با ابعاد زیاد یا کالاهایی که نمی توان در کانتینر بارگیری نمود سرویس ویژه برای فروشندگانی که به ایران کالا نمی فروشند.

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با داشتن نیروهای متخصص و مجرب و همچنین استفاده از آخرین متد روز دنیا توانسته جایگاه مناسبی در بین شرکت های کشتیرانی پیدا کند. تکسیز که به عنوان یک شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران فعایت می کند بهترین خدمات را با رقابتی ترین قیمت در حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی و حمل و نقل دریایی برای ارسال بار از اروپا و آسیا را برای شما عزیزان فراهم ساخته است.

تیم متخصص شرکت شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز به خاطر همکاری با سازمان ها و شرکت های حمل و نقل بین المللی قادرست نیازهای مشتریان خود را برطرف نماید. تحویل بدون تاخیر و به موقع و ارایه سرویس مطلوب به مشتریان از اولویت های کاری ما به حساب می رود.