حمل بار از آلمان با بهترین کیفیت در شرکت بین المللی تکسیز

ارسال بار به آلمان با بهترین کیفیت در شرکت بین المللی تکسیز

آلمان به دلیل مرکزیت در اروپا، قطب حمل و نقل اروپا به حساب می‌آید. آلمان دارای بازار اجتماعی اقتصادی با موجودی سرمایه بزرگ، نیروی کار مجرب، سطح پایین فساد، و سطح بالا از نوآوری است. آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد ملی در اروپاست و هم چنین جزو چهار تولید کننده بزرگ در سال ۲۰۰۹ میباشد. بیشترین تعداد مهاجران را شهر های هامبورگ، هسن، برلین و بادن-وورتمبرگ دارا میباشد. آلمان دارای حمل و نقل متراکم و شبکه‌ای مدرن است و در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم در جهان را داراست. کشور آلمان با توجه به امکانات و تسهیلاتی که برای مهاجرین فراهم کرده مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد. دانشگاه‌های با رتبه بالا، موقعیت‌های شغلی‌، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزه‌های اصلی‌ این مهاجران می‌باشد. حمل بار به آلمان که در اصطلاح فریت بار به آلمان نامید میشود از رایج‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال محموله‌های خود به آلمان می‌باشد. ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به آلمان از وزن بار مجاز مسافری بیشتر میباشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت فریت هوایی میکنند. از جمله موارد رایجی که ارسال بار به آلمان صورت می‌پذیرد میتوان به لیست زیر اشاره نمود. ارسال و صادرات وسائل منزل به آلمان ، ارسال و صادرات بار به آلمان، ارسال و صادرات تابلو فرش به آلمان ، ارسال و صادرات فرش به آلمان ، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به آلمان ، ارسال و صادرات میوه به آلمان ، ارسال و صادرات سبزیجات به آلمان ، ارسال و صادرات قارچ به آلمان ، ارسال و صادرات خشکبار به آلمان ، ارسال و صادرات زعفران به آلمان ، ارسال و صادرات بار تجاری به آلمان ، ارسال و صادرات وسائل رستوران به آلمان ، ارسال و صادرات تنور به آلمان ، ارسال و صادرات چینی آلات به آلمان .

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با داشتن نمایندگی فعال  این امکان را فراهم کرده تا کالاهای شما را از کلیه نقاط آلمان به صورت گروپاژ و یا دربست با کیفت و امنیت بالا بارگیری نماید.

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی به روش حمل زمینی توسط کامیون دربستی و خرده بار ( گروپاژ ) و همچنین با در اختیار داشتن مدیران و کارکنان با تجربه و مجرب آماده ارائه خدمات میباشد.

این شرکت با داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون ملکی و غیر ملکی در خط ترانزیت ایران به فرانسه توان دارد که محموله های وارداتی شما را در سریعترین زمان ممکن و با قیمت ایده آل بارگیری و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا نماید.

این شرکت توانایی حمل بار وارداتی از کلیه شهرهای آلمان مثل آخن، آبن برگ، آدلسهایم و … را دارد

Cargo from Turkey, Cargo from Italy, Cargo from European countries, Transit, Representation in Greece, Skin carrying export, Transporting ore export,cc Cargo from France, Cargo to Spain, Cargo from Hungary, Cargo from Bulgaria, Cargo from Romania, Cargo from Switzerland,Cargo in Germany, Cargo to ,Georgia,Cargo in Uzbekistan,Cargo to Tajikistan,Cargo to Afghanistan,Cargo to Turkmenistan,Cargo from germany

Cargo from France

ارسال بار از آلمان 100%
ارسال بار به آلمان 100%
حمل بار از آلمان 100%

حمل گروپاژ,حمل بار از ترکیه,حمل بار از ایتالیا,حمل بار از سوئیس,حمل بار از کشور های اروپایی,حمل بار به ترکیه,حمل بار به آلمان,حمل بار به ایتالیا,حمل بار به گرجستان, حمل بار به ازبکستان ,حمل بار به تاجیکستان,حمل بار به افغانستان,حمل بار به ترکمنستان,حمل بار به کلیه کشور های اروپایی,حمل زمینی- دارای دفتر تخصصی در ایتالیا- نمایندگی فعال در یونان،اسلوانی،ایتالیا،حمل پوست صادراتی،حمل پوست صادراتی به ایتالیا و ترکیه،حمل سنگ صادراتی،حمل سنگ صادراتی به ایتالیا،حمل سالامبور به ایتالیا،حمل وت بلو به ایتالیا، حمل اسلب به ایتالیا،حمل سنگ به نمایشگاه ایتالیا،حمل پالت و جامبوبگ به ایتالیا، حمل بار به رومانی، حمل بار از رومانی،حمل بار به بلغارستان، حمل بار از بلغارستان، حمل بار به مجارستان،حمل بار از مجارستان،حمل بار از اسپانیا،حمل بار به اسپانیا،حمل بار به فرانسه،حمل بار از فرانسه، حمل بار به دانمارک، حمل بار از دانمارک، حمل بار به گرجستان، حمل بار از گرجستان، حمل و نقل بین المللی، حمل و نقل جاده ای