ارسال بار از آلمان | حمل بار از آلمان | ارسال بار به آلمان

ارسال بار از آلمان | حمل بار از آلمان | ارسال بار به آلمان : ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از آلمان به ایران و ارسال بار از ایران به آلمان با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. آلمان کشوری توسعه یافته در مرکز اروپاست که یک غول اقتصادی در جهان به شمار می رود ، آلمان جزو چهار کشور تولید کننده ی بزرگ در دنیا و جزو گروه هشت کشور صنعتی می باشد. آلمان به دلیل استاندارد های بالای زندگی، امکان پیشرفت در کار ، تجارت دانشگاه های با رتبه های بالای علمی و…هر ساله مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد. موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن آلمان در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از آلمان به ایران را به صورت فریت بار دارند، زیرا وزن محموله ی ارسالی از آلمان به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد. اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از آلمان به شمار نمی روند به  کار می رود.

ارسال بار از آلمان | حمل بار از آلمان | ارسال بار به آلمان

از جمله موارد رایج ارسال بار از آلمان که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:

ارسال بار لوازم منزل از آلمان، ارسال بار لوازم شخصی از آلمان ، ارسال بار لباس از آلمان ، ارسال بار مجسمه از آلمان ، ارسال بار لوکس از آلمان ، ارسال بار کتاب از آلمان ارسال بار شکستنی از آلمان ، ارسال بار لوازم خانگی از آلمان ، ارسال بار غیر تجاری از آلمان و..

طبق امار گمرک ایران آلمان دومین کشور اروپایی است که بیشترین صادرات را به ایران دارد همچنین آلمان هفتمین مبدا عمده ی وارداتی کل کشور است و ارسال بار کالاهایی  که از آلمان به ایران صورت میگیرد به بیش از ۲هزار و ۲۲۰ نوع قلم کالا می می رسد لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار ازالمان به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن دارند.

محموله های تجاری ای که  معمولا بیشترین سهم ارسال بار از آلمان به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از:

ارسال بار مکمل های دارویی از آلمان ، ارسال بار انتی سرمک ها از آلمان ، ارسال بار گندم باری از آلمان ، ارسال بار دارو از آلمان ، ارسال بار الیاف سنتتیک از آلمان ، ارسال بار دستگاه های مکانیکی از آلمان ، ارسال بار قطعات ماشین از المان ، ارسال بار ماشین الات از آلمان ، ارسال بار لوازم خانگی برقی از آلمان ، ارسال بارلوازم ارایشی و بهداشتی از آلمان ، ارسال بار لوکس از آلمان ، ارسال بار تجاری از آلمان ،ارسال بار دستگاه های مکانیکی از آلمان ، ارسال بار لوازم پزشکی از آلمان ، ارسال بار لباس از آلمان ، ارسال بار لوازم برقی از آلمان ، ارسال بار لوازم خانگی از آلمان ، ارسال بار پوشاک از آلمان و…

ارسال بار از تمامی شهر های آلمان

شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز توانایی ارسال بار از برلین ، ارسال بار ازهامبورگ آلمان ، ارسال بار از مونیخ آلمان ، ارسال بار از فرانکفورت آلمان ، ارسال بار از کلن آلمان ، ارسال بار از دوسلدورف آلمان ، ارسال بار از نورنبرگ آلمان ، ارسال بار از هانوفر آلمان ، ارسال بار از اسن آلمان ، ارسال بار از اشتوتگارت آلمان ،ارسال بار از دورتموند آلمان ، ارسال بار از لایپزیک آلمان ، ارسال بار از بوخوم آلمان ، ارسال بار از اخن آلمان ، ارسال بار از مونشن گلادباخ و…در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهر های المان را دارد.

ووپرتال ینا برلین کرفلد اولم
بن زیگن هامبورگ هاله (شهر) وولفسبورگ
بیله‌فلد هیلدسهایم مونیخ ماگدبورگ گوتینگن
مانهایم زالتسگیتر کلن فرایبورگ افنباخ آم ماین
کارلسروهه کتبوس فرانکفورت آم ماین اوبرهاوزن فورتسهایم
مونستر براونشوایگ اشتوتگارت لوبک رکلینگهاوزن
ویسبادن کمنیتز دوسلدورف ارفورت بتتروپ
آوگسبورگ کیل دورتموند روستوک فورت
آخن اینگولشتات اسن ماینتس برمرهافن
مونشن‌گلادباخ هایلبرون برمن کاسل رویتلینگن
گلزنکیرشن اسنابروک درسدن هاگن رمشاید
پادربورن اولدنبورگ لایپزیگ هام کوبلنتس
دارمشتات لورکوزن هانوفر زاربروکن برگیش گلادباخ
رگنسبورگ زولینگن نورنبرگ مولهایم آن در رور ارلانگن
وورتسبورگ پوتسدام دویسبورگ هرنه مئرس
نویس (شهر) بوخوم لودویگسهافن تری‌یر

ارسال بار از آلمان به ایران ، فریت بار از آلمان به ایران ، ارسال بار تجاری از آلمان به ایران ، حمل بار از المان به ایران ، واردات از المان به ایران
از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی تکسیز در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی ارسال بار از المان به ایران و از ایران به المان، به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار)می باشد.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از آلمان به ایران و ارسال بار از ایران به آلمان با کیفیت عالی و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

ارسال بار از آلمان | حمل بار از آلمان | ارسال بار به آلمان

ارسال بار از برلین

ارسال بار از برلین به ایران،ارسال بار از ایران به برلین ، ارسال بار تجاری از برلین به ایران،حمل بار از برلین به ایران ، واردات از برلین به ایران
پایتخت کشور آلمان ، شهر برلین است.برلین همچنین بزرگ‌ترین و پر جمعیت ترین شهر کشور آلمان به شمار می رود. نام ایالتی که این شهر در آن قرارگرفته، نیز برلین می باشد.
برلین، از نظر تاریخی مهم‌ترین ایالت آلمان است.جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی این شهر، برلین را به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی جهان تبدیل کرده است. جاذبه های گردشگری ای نظیر دیوار برلین،دروازه ی براندربورگ،رایشتاگ،برج برلین و… موجب شده هر ساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای دیدن شهر برلین به کشور آلمان سفر کنند.
برلین یک شهر صنعتی مهم نیز می باشد.ازحدود ۵میلیون شهروندی که در این شهر آماده به کار هستند؛ تقریباً ۵۰درصد در مراکز وابسته به صنایع مختلف مشغول به کارند.از بخش‌های بزرگ صنعتی که دستی در اقتصاد این شهر دارند می‌توان از صنایع مکانیک؛ خودروسازی؛ شیمی؛ مواد غذایی و پژوهش و فناوری را نام برد.
برلین به دلیل استاندارد های بالای زندگی،امکان پیشرفت در کار و تجارت،دانشگاه های با رتبه های بالا و…هرساله مقصد مهاجرین ازیادی از سراسر جهان می باشد و محصولات مختلف تجاری و صنعتی ان همواره مورد توجه ونیاز جهانیان از جمله ایرانیان بوده است لذا تعداد زیادی از مهاجرین و تجار ایرانی قصد حمل بار محموله های مختلف خود از برلین به ایران را دارند.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از برلین به ایران و ارسال بار از ایران به آلمان ،به سرعت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است. فقط کافی است .